Sokół wymienia tegoroczne sukcesy i zapowiada: „Nie odchodźcie, bo rzeczy będą się działy”


2019.10.04

opublikował:

Sokół wymienia tegoroczne sukcesy i zapowiada: „Nie odchodźcie, bo rzeczy będą się działy”

fot. P. Tarasewicz

2019 to piękny rok w karierze Sokoła. Artysta zaczął go od wydania fantastycznego solowego albumu „Wojtek Sokół”, który jest póki co najlepiej sprzedającą się płytą w tym roku w Polsce. Sukces płyty podbiła w większości wyprzedana trasa koncertowa, którą artysta kontynuuje obecnie zwiedzając świat wraz z duetem PRO8L3M (trasa Sokół x PRO8L3M World Tour obejmuje występy w Stanach, Niemczech, Anglii, Irlandii, Norwegii, Holandii i Islandii). Artysta ma na koncie także pozamuzyczny sukces – kooperację swojej marki Prosto z Vistulą. Dużo jak na jeden rok, ale Sokół bynajmniej nie osiada na laurach.

Nie zatrzymuję się, dzięki waszemu zaufaniu i wsparciu. Działam dalej, artystycznie i biznesowo. Nie odchodźcie za daleko, bo rzeczy będą się działy – zapowiada na Instagramie artysta.

W listopadzie „Wojtek Sokół” trafi na rynek w formie podwójnego – czerwono-niebieskiego winyla. Na Prosto.pl trwa przedsprzedaż wydawnictwa.

Poniżej znajdziecie cały post, w którym Sokół wymienia swoje tegoroczne osiągnięcia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

W ten rok wjechałem jak do siebie. Pierwsze solo po 20 latach nagrywania w mniejszych i większych składach i ekipach (pozdrawiam wszystkich serdecznie), złoto w ciemno bez tracklisty w preorderze, jak dotąd podwójna platyna i najlepiej sprzedajacy się album w PL w 2019, koncerty na które bilety wyprzedawały sie nawet w 15 minut, pierwsze w Polsce kolabo dwóch najbardziej rozpoznawalnych krajowych marek odzieżowych w swoich segmentach, z zupełnie innym DNA – Prosto x Vistula, teraz world tour z ziomkami z @pro8l3m a to jeszcze nie koniec. Nie zatrzymuję się, dzieki waszemu zaufaniu i wsparciu. Działam dalej, artystycznie i biznesowo. Nie odchodźcie za daleko, bo rzeczy będą się działy. Dzięki że jesteście. 🤜💥🤛 photo @mateusz.stankiewicz

Post udostępniony przez W■JTEK S■K■Ł (@wojteksokol)

Polecane

Share This