Sokół: Żaba, nie martw się


2018.04.06

opublikował:

Sokół: Żaba, nie martw się

foto: P. Tarasewicz

Sokół na swoim fanpage’u odniósł się do ostatniej wypowiedzi Żabsona. Młody raper podjął decyzję, że nie będzie pozwalał swoim fanom robić ze sobą zdjęcia po koncercie. Artysta postanowił zmienić formułę spotkań, o której wspominaliśmy tutaj.

Przez takie osoby, które najpierw nie umieją się kulturalnie zachować, później kiedy finalnie już robię z nimi zdjęcie, odchodzą bez żadnego “dziękuję”, a później obsmarowują mnie w Internecie, to prowadzi do jednej decyzji, którą muszę podjąć. Mianowicie spotkania z fanami w takiej formie jak do tej pory, czyli zdjęcia po koncercie, przestaną się odbywać, ponieważ ludzie nie umieją tego uszanować. Zostają spotkania w Empiku i przed koncertami. Dziękuje za wsparcie kumatych mordek, które mi piszą, że przecież nie jestem własnością ludzi. Ja to wiem, nie wszyscy ludzie to wiedzą – powiedział kilka dni temu Żabson.

Sytuacja odbiła się szerokim echem w całym środowisku. Dzisiaj komentarza na temat tej sytuacji udzielił Sokół, który przy okazji wspomniał o różnych zachowaniach ludzi sprzed kilkunastu lat.

Żabson jest ok, tylko zastanawia mnie poprawność polityczna, uprzejmość i dyplomacja To jest next level. To mnie bawi, ale generalnie należy bić brawo za ogładę – napisał w jednym z komentarzy pod swoim postem Sokół.

Polecane

Share This