Sokół założył wydawnictwo książkowe


2020.05.26

opublikował:

Sokół założył wydawnictwo książkowe

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Kilka dni temu na Instagramie ruszył tajemniczy profil Wydałem. Na opublikowanych na nim dotychczas zdjęciach mogliśmy zobaczyć Charliego Sheena, Borisa Beckera i Mike’a Tysona. Wśród osób obserwujących profil Wydałem znaleźli się m.in. Pezet, Jakub Żulczyk, Stasiak, Magiera i Sokół. Dziś wiemy już, że to właśnie ten ostatni stoi za całą inicjatywą

Sokół otwiera się na nowe rynki. Artysta założył wydawnictwo książkowe i zapowiada, że już w czerwcu jego nakładem ukaże się pierwsza pozycja.

Często słyszę pytania, kiedy sam napiszę książkę. W tym momencie nie mam takich planów, ale wystarczyło kilka pierwszych stron książki, którą napisał mój serdeczny kumpel, żebym przekonał się, że jest to literatura, którą trzeba wydać. Specyfika książki aż prosiła się o kieszonkowe wydanie i niestandardową komunikację. W Polsce ten rynek jest wciąż bardzo zachowawczy, stąd pomysł na Wydałem – nie tylko aby pokazać, że książki również można wydawać i promować bardziej kreatywnie, ale przede wszystkim odpowiednio selekcjonować – mówi cytowany przez Newonce Sokół.

Pierwsza pozycja w katalogu Wydałem trafi na rynek 15 czerwca. Dwa tygodnie wcześniej ma ruszyć jej przedsprzedaż.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wydałem (@wydalem)

Polecane

Share This