Sokół zapowiadał featy. Oto pierwszy z nich


2021.03.20

opublikował:

Sokół zapowiadał featy. Oto pierwszy z nich

fot. P. Tarasewicz

021 ma przynieść dużo dobrego fanom Sokoła. Raper poinformował niedawno, że finalizuje prace nad płytą, dodając jednocześnie, że nie będzie to jedyne muzyczne przedsięwzięcie, w jakie jest obecnie zaangażowany.

Nie denerwujcie się, płyta serio jest na ukończeniu 🙂 Gościnne zwrotki też. Ten rok będzie ciekawy – zapewniał kilka dni temu artysta.

Od tego czasu zdążyliśmy się dowiedzieć, że Sokół pojawi się gościnnie na płycie Kosiego, teraz natomiast dostajemy kawałek z jego udziałem. Wojtek łączy siły ze starym znajomym – Pono. Owocem współpracy artystów, a także wspierającego ich Sztossa, jest numer „Tak naprawdę”. Piosenka trafi na nową płytę Pono „Pondemia”, która ukaże się w kwietniu.

Z ogromną satysfakcją przedstawiam wam swoją najnowszą płytę, która mimo wielu przeciwności w końcu ujrzała światło dzienne. Album zawiera twórczość z moich ostatnich 3 lat, podczas których zdarzyło się bardzo wiele. Wydarzenia te dużo mnie nauczyły, a czego, sprawdźcie sami – komentuje Pono.

Preorderowa edycja płyty będzie mieć inną poligrafię od sklepowej, ponadto Pono szykuje dwa dodatkowe utwory, Wydawcnitwo można zamówić na stronie esape.pl.

Sprawdź także: Sokół zapowiada płytę i nie tylko. „Ten rok będzie ciekawy”

Wódka i gra planszowa w jednym? Nowy projekt Sokoła i Prosto

Sokół i Prosto niejednokrotnie już zaskakiwali nas swoją kreatywnością i otwartością. Akcja „Prosto w kosmos”, współpraca z Vistulą i 4F, a od niedawna także z marką Wyborowa – Sokół każda z tych inicjatyw miała w sobie coś nieszablonowego. Taki jest również nowy projekt Prosto i producenta wódki – do sklepów trafiły właśnie specjalnie opakowane butelki, do których dołączona została gra planszowa.

Orient kochani! Specjalna edycja wódki Wyborowej z grą planszową, która ma dodatkowy tryb wirtualny od Prosto już w sklepach. A ja w tym trybie wirtualnie pojawię się na planszy w pomieszczeniach nawiązujących do moich czterech klipów i objaśnię zasady – zapowiada tajemniczo Sokół.

Gra Tryb Domówki jest przeznaczona dla trójki i więcej graczy. Zmagania można prowadzić w czterech trybach – przyśpieszonym, zbliżeniowym, wyciszonym, oświeconym. W zestawie obok butelki i planszy do gry znajdziecie pionki, kartę oraz instrukcję.

Wiemy, że popularność planszówek w Polsce rośnie i są one coraz częstszym elementem domówek, dlatego chcemy dostarczyć naszym konsumentom czegoś więcej. Tryb Domówki od marki Wyborowa nie jest zwykłą grą dołączaną do produktu. To doskonały sposób na rozkręcenie imprezy. Gra dostępna jest w wersji offline i online. Po uruchomieniu trybu wirtualnego można spotkać się z Sokołem, który opowie o grze, czy podziwiać wizualizacje inspirowane klipami do najpopularniejszych utworów Wojtka. Tryb Domówki jest tym, czego najbardziej potrzebują ludzie, by w pełni cieszyć się z włączonego trybu spotkań – komentuje Tadeusz Rusek, Marketing Manager Global marki Wyborowa.

Polecane

Share This