Sokół zdradza na czyjej płycie usłyszymy jego nową zwrotkę

Zaczyna się grubo


2021.03.08

opublikował:

Sokół zdradza na czyjej płycie usłyszymy jego nową zwrotkę

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Kto czeka na trasę? Kto czeka na płytę? Kto czeka na jakieś gościnne zwrotki na nowej płycie? Na wiosnę chciałbym was widzieć tysiące pod sceną. Już się stęskniłem za trasą – wpisem o takiej treści Sokół rozpalił wyobraźnię fanów w lipcu ubiegłego roku. Dzięki poluzowaniu restrykcji branża koncertowa powoli budzi się do życia, wiec powrót Sokoła na scenę wiosną nie wydaje się już tak nierealny jak myśleliśmy jeszcze jesienią. Czy możliwość powrotu na scenę oznacza również, że wkrótce dostaniemy nową płytę?

Jakiś czas temu Sokół zachęcił słuchaczy do obserwowania jego profilu na Spotify. Wówczas spodziewaliśmy się, że to zapowiedź rychłej premiery singla zwiastującego nadejście następcy „Wojtka Sokoła”. Tymczasem mijają kolejne tygodnie i nic się w tej materii nie dzieje. Sokół uspokaja jednak i przekonuje, że to cisza przed burzą.

Tymczasem mijają kolejne tygodnie i nic się w tej materii nie dzieje. Sokół uspokajał jednak wczoraj i przekonywał, że to cisza przed burzą.

– Nie denerwujcie się, płyta serio jest na ukończeniu 🙂 Gościnne zwrotki też. Ten rok będzie ciekawy – zapowiedział wczoraj na swoim fanpage’u artysta.

Nie znamy jeszcze szczegółów nadchodzącego albumu, wiemy za to, że usłyszymy na nim ZIP Skład. Kilka miesięcy temu raper chwalił się zdjęciem z kolegami zrobionym w studiu nagraniowym, pisząc:

Ostatnio ZIP Skład podbił mi ważny refren na płycie. Na zawsze.

Dziś natomiast na swoim Instagramie raper zdradził, że jego wersy usłyszymy na nadchodzącej, solowej płycie zawodnika JWP – Kosiego.

– Jestem na nadchodzącej solowej płycie Kosiego JWP – napisał Wojtek publikując jednocześnie archiwalne zdjęcie z Kosim.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez W■JTEK S■K■Ł (@wojteksokol)

 

Polecane

Share This