Solar: „Moment, o którym zawsze marzyliśmy”, Białas: „Przełomowy rok”


2016.09.12

opublikował:

Solar: „Moment, o którym zawsze marzyliśmy”, Białas: „Przełomowy rok”

Pierwszy album wydany nakładem SB Maffija Label od razu przyniósł wytwórni sukces w postaci pierwszego miejsca na liście bestsellerów. Nowe wydanie OLiS otwiera krążek „H8M4” Białasa. Raper podziękował fanom za wsparcie pisząc: „H8M4” zadebiutowało na szczycie listy OLIS, za co serdecznie dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili! Powtórzę to po raz kolejny – jesteście najlepsi. Sytuacje tego typu utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że warto było przez te wszystkie lata konsekwentnie znosić trud ciężkiej pracy, jednak spełnienie czuję tylko chwilowe. Rok 2k16 jest dla nas przełomowy i jeszcze wiele wyzwań przed nami. Nie ma co się dalej rozwodzić, trzeba działać. Jeszcze raz dzięki! Gonimy sny z ulicy.
O komentarz pokusił się także Solar, pełniący rolę wydawcy i koordynatora projektu. Na fanpage’u SB Maffiji znalazła się jego następująca wypowiedź: Dla nas to ogromna zajawa, że pierwsza oficjalnie wydana przez nas płyta, przyjmuje się tak dobrze. A to dopiero początek. Białasowi należą się ogromne propsy za ten album, bo najzwyczajniej w świecie rozjebał i jego rola jest tutaj kluczowa, ale trzeba też pamiętać o wszystkich którzy dołożyli do tego swoją cegiełkę. Dotarliśmy do momentu, o którym zawsze marzyliśmy – mamy ekipę, dzięki której możemy zrobić dosłownie wszystko we własnym, zgranym gronie. Zarówno muzycznie jak i backstage’owo.

Ostatnie półtora roku minęło na ciężkiej pracy, ale nie ma co się nad tym rozwodzić. O to nam zawsze chodziło w życiu i zajebiście, że po tylu latach orki czuć, że to wszystko ma sens i zmierza w jakimś sensownym kierunku.

Dobrze wiecie, że nigdy nie należeliśmy do tego grona artystów, którzy nagrywają płytę, a później przez dwa lata wyciskają ją do ostatniej kropli. To co się dzieje teraz, to tylko początek lawiny. Zaraz wydajemy płyty: ADM-a, kolejną Solar/Białas, Bedoesa i mixtape SB Maffiji. Planujemy w najbliższym czasie zorganizować festiwal(e), na którym(ych) zagrają wszyscy nasi artyści i ruszyć w konkretną trasę.

Cały czas trzymamy też rękę na pulsie w kwestii nowych talentów. Także młody raperze, jeśli coś robisz, to wiedz, że my już prawdopodobnie o Tobie wiemy.

{facebook}

 

Polecane

Share This