Solar o Avim: „Cieszę się, że uporał się z wrogami i pije drogie alkohole”


2019.07.08

opublikował:

Solar o Avim: „Cieszę się, że uporał się z wrogami i pije drogie alkohole”

foto: mat. pras.

Minął już ponad rok, odkąd Avi i Louis Villain rozstali się z SBM Labelem. Duet pożegnał się z SB w wyniku usunięcia dissu wymierzonego w TPS-a. – Niczego nie żałujemy, przynajmniej ja niczego nie żałuję. Niczego bym nie zmienił, gdybym zmienił czas. Wszystko się dzieje po coś, niektóre rzeczy wyszły nam w tamtym momencie na niekorzyść, ale też przejrzeliśmy na oczy pod pewnymi względami. Summa summarum siedzimy teraz tutaj, wydaliśmy płytę i ruszamy w trasęmówił po premierze „Zbioru pieśni sycylijskich” Louis Villain.

Artyści wydali właśnie „Spis dzieł sycylijskich”, drugą płytę od momentu opuszczenia szeregów SB. Solar przyznał, że słyszał już krążek i ustosunkował się do jego warstwy lirycznej, odpowiadając na pytania fanów na Instagramie.

Bardzo się cieszę, że już nie ćpa, nie pracuje na recepcji, uporał się z wrogami i pije drogie alkohole – skomentował jeden z filarów SB Maffiji, który na wrzesień szykuje własny album „Pokój 0”. W najbliższych dniach ma się pojawić kolejny drop preorderu krążka.

Polecane

Share This