Solar: „Udowadniałem mojej mamie, że hip-hop nie jest patologią i potem przychodził Białas”


2022.01.05

opublikował:

Solar: „Udowadniałem mojej mamie, że hip-hop nie jest patologią i potem przychodził Białas”

– 2022 to dla Nobocoto wyjątkowy rok, gdyż właśnie mija 15 lat odkąd w jednym z bloków na Warszawskim Żoliborzu, w pokoju który został zaaranżowany na studio domowe, zostały wbite pierwsze amatorskie wokale. Kto mógł podejrzewać, że ta niewinna próba okaże się pierwszym klockiem domina w pasjonującej historii dziejącej się na oczach setek tysięcy osób?

To co widać na teledyskach, czy słychać na płytach to już efekt końcowy. Wszystko wydaje się oczywiste i łatwe. Nie widać całego trudu, setek powtórzeń, euforii, frustracji, kreatywności przychodzącej z najmniej oczekiwanej strony. Inspirujących rozmów, spontanicznych spotkań i zlepków przypadków z których tworzy się legenda. A wszystkie te momenty dzieją się… w studio.

Z okazji tak znaczącego jubileuszu postanowiliśmy odsłonić dla Was backstage i podzielić się naszą historią.Zaczynamy od ‘Nobocoto Legacy’, czyli projektu specjalnego, w którym pokażemy jak wyglądała nasza droga, ale zrobimy to oczami Artystów i realizatorów, którzy nam w niej towarzyszyli. W trailerze mogliście usłyszeć trzy (jakże wyjątkowe!) głosy, ale zostawiliśmy dla Was również kilka niespodzianek.

I mimo, że dziś sięgamy do początków, to nasza uwaga skierowana jest już w przyszłość. Po kilku miesiącach intensywnych prac, z dumą odsłaniamy nasze odświeżone logo, nową stronę internetową, oraz najważniejsze – nowe studio!

15-lecie to dla nas nie tylko czas podsumowań, ale i idealny moment aby zebrać wszystkie nasze doświadczenia z piętnastu lat i wyruszyć w dalszą, ekscytującą podróż. To dopiero początek zmian które dla Was przygotowaliśmy, bądźcie z nami w tym wyjątkowym roku! – czytamy w opisie pierwszego odcinka NBCT LEGACY.

Polecane

Share This