Solar wskazuje swoje ulubione zwrotki w ramach #Hot16Challenge2


2020.05.14

opublikował:

Solar wskazuje swoje ulubione zwrotki w ramach #Hot16Challenge2

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Zainicjowany przez Solara Hot 16 Challenge 2 zatacza coraz szersze kręgi. Wyzwanie szybko wyszło poza środowisko rapowe, przenosząc się na ogół muzyki, ale także do świata celebrytów, a nawet polityków. Co myśli o tym pomysłodawca akcji?

Byłem w sumie zadowolony z tego, że akcja poszła zupełnie niespodziewanym torem. To otworzyło ją na zupełnie nowych ludzi. Moje rapowe serce trochę zapłakało, ale nadrzędnym celem jest tu akcja charytatywna, więc koniec końców się uśmiechnąłem – deklaruje w rozmowie z Maciejem Wernio Solar.

W wywiadzie dla Noizz.pl raper wskazuje swoje ulubione wejścia w drugiej odsłonie challenge’u, zastrzegając przy tym, że jego prywatny ranking dynamicznie si zmienia.

Ciężko powiedzieć, to codziennie się zmienia. Bardzo zaskoczył mnie Moli swoją wzruszającą zwrotką, podobało mi się wejście Taconafide, Borixona, Dawida Podsiadły, Darii Zawiałow. Z nowszych zwrotek bardzo fajny był powrót Jimsona – wymienia Solar.

Celem akcji jest zebranie jak największej ilości pieniędzy dla polskiej służby zdrowia na walkę z koronawirusem. Na koncie zbiórki jest już ponad 1,9 mln złotych, co oznacza, że już dziś „pękną” dwa miliony. Do challenge’u włączają się jednak również osoby, które – delikatnie mówiąc – podchodzą bardzo sceptycznie zarówno do pandemii jak i do samego koronawirusa. Inicjator akcji przyznaje, że nie ma z tym problemu, dopóki artyści mimo swoich poglądów wspierają zbiórkę.

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Dla mnie ważne jest zachowanie minimum przyzwoitości, czyli podklejenie linku do zrzutki w pierwszej linijce opisu na YouTube. Nie trzeba wspierać akcji w stu procentach, ale uczciwie jest pomóc w zwiększeniu zasięgu zbiórki, co w większości takich przypadków się dzieje – komentuje Solar.

Polecane


Share This