Solar wystartował z Hot 16 Challenge 2 – celem jest milion złotych

Pierwsze nominacje dla czołowych zawodników polskiej sceny. I nie tylko polskiej


2020.04.29

opublikował:

Solar wystartował z Hot 16 Challenge 2 – celem jest milion złotych

28 kwietnia, tuż przed północą, Solar opublikował na kanale SBM Label na YouTube numer, będący początkiem Hot16Challenge2. Przypomnijmy, że pierwsza odsłona akcji, miała miejsce w 2014 roku i zaowocowała zwrotkami takich zawodników jak m.in. Łona, Białas, Guzior, Wdowa, KęKę, Kuba Knap czy Diox.

Tak to wyglądało w sześć lat temu:

A tak wczoraj wieczorem:

Solar pod koniec swoje szesnastki nominował Białasa, Taco Hemingway’a, Bedoesa, Matę i Mike’a Posnera. W drugiej edycji Hot16Challenge nie chodzi jednak tylko o dobrą zabawę.

– Zmieniły się okoliczności, bo tym razem musimy uratować świat – powiedział Solar. Tym razem Hot16Challenge towarzyszy także zbiórka pieniędzy – będą one w całości przekazane na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

Oto link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

W godzinę po uruchomieniu zbiórki na jej koncie znajdowało się ponad 18 tysięcy złotych.

Poniżej znajdziecie pełną informację na ten temat. Info pochodzi z YouTube’a SBMu.

– Witam serdecznie społeczność internetu! Kto by się spodziewał, że tym razem hot16challenge zostanie zainicjowany przez nietoperza z Chin. Mimo tego egzotycznego nalotu, podstawowe zasady się nie zmieniają. Zmieniły się okoliczności, bo tym razem musimy uratować świat. W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna – Beef z koronawirusem #hot16challenge – organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl. Do udziału w zbiórce chciałbym zachęcić nie tylko nominowanych, ale i wszystkich słuchaczy. Możesz wpłacić pieniądze na zbiórkę którą stworzyłem, ale jeśli wolisz wesprzeć inaczej, żaden problem. Zliczaniem wszystkich wpłat na specjalnym liczniku umieszczonym na stronie http://hot16challenge.network zajmie się Rap Genius Polska. Wierzę, że zbiorowa obserwacja rosnącej kwoty będzie świetnym mobilizatorem do wpłat, dlatego, jeśli czujesz się z tym okej, chciałbym Cię poprosić o udostępnienie informacji o wysokości przekazanej kwoty. Ostateczny wybór zostawiam Tobie. Byłoby super obserwować jak licznik rośnie, a na końcu zobaczyć nagłówek “Polski Hip-Hop zebrał milion na walkę z koronawirusem”.

Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

Wysokość wpłaty jest dowolna.

Problem jest globalny, dlatego drugą innowacją jest wprowadzenie specjalnego, piątego slotu, który przeznaczony jest na zaproszenie zagraniczne. Let’s make it international!

Polecane

Share This