Sophie Ellis-Bextor wraca do Polski


2021.11.26

opublikował:

Sophie Ellis-Bextor wraca do Polski

Foto: P. Tarasewicz

Już wiosną do Polski po raz kolejny przyjedzie Sophie Ellis-Bextor. 9 kwietnia artystka zagra w warszawskiej Pradze Centrum w ramach trasy “Kitchen Disco Tour”.

Sophie Ellis-Bextor zdobyła sławę dzięki hitom takim jak “Groovejet” czy “Murder On The Dancefloor”. Jej debiutancki album “Read My Lips” ukazał się w 2001 roku. Od tego czasu wydała jeszcze pięć krążków, a także album ze swoimi najpopularniejszymi utworami w wersji orkiestrowej.

W 2020 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych Sophie zorganizowała cykl Kitchen Disco, podczas którego w czasie lockdownu grała i śpiewała razem ze swoimi pięcioma synami. Seria występów zaowocowała nowym albumem „Songs From The Kitchen Disco”. Na krążku znalazły się nie tylko przeboje Sophie, ale również covery, które można było usłyszeć podczas lockdownowych występów. Płyta zyskała uznanie wśród krytyków i zapewniła wokalistce miejsce na liście TOP10 najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii.

Tym razem Sophie Ellis-Bextor zmienia otoczenie i ze swojej kuchni przenosi się na najlepsze europejskie sceny, na których zagra swoje największe hity.

Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going. i Eventim oraz w salonach Empik i MediaMarkt.

Polecane

Share This