„Sople” – Kukon w nowym singlu Kosy


2021.09.03

opublikował:

„Sople” – Kukon w nowym singlu Kosy

fot. mat. pras.

Z okazji premiery albumu Kosy „Organiczne związki liryczne” QueQuality dzieli się z fanami kolejnym teledyskiem zrealizowanym do singla „Sople” z gościnnym udziałem Kukona. Klip w całości został nakręcony pod wodą.

„Organiczne związki liryczne” to pierwsze solowe wydawnictwo Kosy, krakowskiego rapera i producenta. Album jest esencjonalną miksturą przeżyć, wewnętrznych rozterek i komentarzy do otaczającego świata. Płytę promuje emocjonalny singiel „Sople”, w którym gościnnie pojawia się Kukon, a w chórkach – młoda, utalentowana wokalistka Paulina Talarska znana jako Linda.

Za muzykę na albumie „Organiczne związki liryczne” w dużej mierze odpowiada sam Kosa wsparty świetnymi producentami, takimi jak Forxst, SecretiveSuicide czy Eyecontact. Wokalistę gościnnie wspomogli również pierwszoligowi raperzy: Jan-rapowanie i Kukon. Swojego anielskiego głosu użyczyła Paulina Talarska aka Linda, którą usłyszycie w utworze “Flara”, oraz wszystkich chórkach na albumie.

Album w całości dostępny jest na wszystkich platformach cyfrowych. Wersję fizyczną krążka możecie zamówić w sklepie internetowym QueShop.pl.

Kosa – „Organiczne związki liryczne” – tracklista:

1. Organiczne Związki Liryczne
2. Sople ft. Kukon
3. Oktan
4. Etanol i Kortyzol ft. Jan-rapowanie
5. Detergent
6. Kapsaicyna
7. Tlen
8. Flara ft. Linda
9. Dopamina

Polecane

Share This