Sorry Boys odsłaniają okładkę i zapowiadają koncerty


2013.10.07

opublikował:

Sorry Boys odsłaniają okładkę i zapowiadają koncerty

„Vulcano”, to tytuł drugiej studyjnej płyty grupy Sorry Boys. Długo oczekiwany album, którego premierę zapowiadały dwa świetnie przyjęte przez publiczność i dziennikarzy muzycznych single (“The Sun”, “Phoenix”), ukaże się  4 listopada. Dziś prezentujemy okładkę nadchodzącego wydawnictwa. Autorem zdjęcia okładkowego jest Tomasz Pasternak, a projekt graficzny jest dziełem Władysława Buchnera.

Na nowym krążku znajdzie się dziesięć kompozycji, do których teksty – w tym jeden w języku polskim – napisała Bela Komoszyńska. Za produkcję muzyczną albumu “Vulcano” odpowiada Marek Dziedzic. Materiał został zrealizowany i zmiksowany przez Adama Toczko, Bartosza Dziedzica oraz Bogdana Kondrackiego. Natomiast za mastering całej płyty odpowiedzialny jest Adam Toczko.

Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży http://www.mystic.pl/plyty_cd,17691.htm . Dla osób, które przedpremierowo nabędą wydawnictwo, zespół przygotował niespodziankę: będzie to dodatek w postaci podwójnego singla “The Sun” / “Phoenix” w formacie CD.

Bela Komoszyńska tak opowiada o nowym albumie: To płyta o archetypach i pięknie gatunku ludzkiego, który tańczy na wulkanie. O sile niszczenia i powstawania na nowo, słodkiej samotności w kosmosie, opuszczonych miastach i zdradzonych kochankach.

Dwa dni po premierze nowego albumu Sorry Boys wyruszą w trasę koncertową.

Szczegółowy plan „Vulcano Tour”:

06.11 – Wrocław, Bezsenność

07.11 – Szczecin, Hormon

08.11 – Poznań, Pod Minogą

17.11 – Kraków, Lizard King

22.11 – Warszawa, Basen

28.11 – Toruń, Od Nowa

29.11 – Sopot, Sfinks 700

04.12 – Lublin, Graffiti

11.12 – Katowice, Rajzefiber

12.12 – Łódź, Scenografia

A tak prezentuje się okładka nadchodzącego albumu:

Polecane

Share This