Sorry Boys prezentują „Absolutnie, absolutnie”


2019.05.08

opublikował:

Sorry Boys prezentują „Absolutnie, absolutnie”

fot. Mateusz Stankiewicz

W piątek do sklepów trafi czwarta płyta w karierze Sorry Boys „Miłość”. Grupa zaprezentuje na niej 11 nowych utworów, w tym znany już singiel „Jesteś pragnieniem” oraz najnowszy „Absolutnie, absolutnie”. Poprzednio Sorry Boys dzielili się piosenką otwierającą album, teraz prezentują utwór, który go zamyka.

Miłość to najważniejsze słowo świata. Kocham kochać. Na tej płycie jestem piewcą miłości jako kobieta, jako matka i człowiek. Piosenki na nią pisałam w najszczęśliwszym okresie mojego życia. Kobiety, mężczyźni, nasza córka, miasto Warszawa to są bohaterowie, których znam, rozumiem, kocham. I ja, w procesie zmiany, raz jako Bogini Matka, raz jako Carmen. Towarzyszyły mi zapachy Buddy, Biblii i Flamenco oraz filmowa trylogia miłosna Luci Guadagnino. “Miłość” jest najbardziej bezpośrednim z naszych albumów.

Jeszcze nigdy moje życie prywatne i zawodowe nie było ze sobą tak nierozerwalnie związane, jak podczas powstawania tej płyty. Po raz pierwszy wszystkie teksty na płytę napisałam w języku polskim. Proces tworzenia muzyki i słów na “Miłość” był wyjątkowo natchniony i radosny. Chciałabym, że w ten sam sposób te piosenki odnalazły swoje miejsce w życiu słuchaczy – mówi o nowym materiale Bela Komoszyńska.

Polecane

Share This