Specjalna strefa podczas U2 360º Tour


2009.06.30

opublikował:

Specjalna strefa podczas U2 360º Tour

Live Nation informuje, że dostępna jest pula biletów do strefy RED ZONE na koncert U2, który odbędzie się 6 sierpnia 2009 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Trasa U2 360o Tour zapowiadana jest jako przełomowa w biznesie koncertowym, przełomowa pod wieloma względami. Ale przede wszystkim pod kątem produkcji, wizerunku sceny oraz możliwości dla widzów, które niesie ona za sobą.

Chodzi przede wszystkim o nazwany „360 stopniową konfiguracją” dostęp publiczności do sceny i zespołu. Oznacza to, że scena będzie oparta na planie okręgu, otwarta na widzów z każdej strony, a publiczność będzie tę scenę otaczać. Do tego wyjątkowa scenografia oraz ustawiona na scenie cylindryczna ściana video.

The Red Zone

Cena biletu do strefy wynosi 1 125 zł.

Strefa znajduje się bezpośrednio przy wybiegu sceny – jest wyśmienitym miejscem do obejrzenia wyjątkowego koncertu roku 2009 – U2 360º.

Posiadacze biletu Red Zone będą mogli wejść na teren stadionu specjalnie oznaczonym wejściem VIP i zostaną przywitani przez hostessy Red Zone. Dla polepszenia komfortu oczekiwania na koncert w strefie Red Zone będą zamontowane miejsca siedzące. Ponadto widzowie będą mieli zapewniony wygodny dostęp do merchandisingu.

Bilety do Red Zone dostępne są tylko na ticketpro.pl. Bilety do strefy Red Zone będą wydawane dopiero w dniu koncertu w oznaczonym punkcie odbioru. Szczegółowe informacje będą przekazywane przy zakupie biletu.

Część dochodów z pakietów Red Zone zostanie przeznaczona na cele organizacji Global Fund to fight AIDS in Africa.

Tagi


Polecane

Share This