Specjalny koncert The Killers w Polsce!


2012.07.11

opublikował:

Specjalny koncert The Killers w Polsce!

10 sierpnia w krakowskim teatrze Łaźnia Nowa wystąpi headliner tegorocznego Coke Live Music Festival – grupa The Killers! Jest to pierwszy w historii polskiej sceny koncertowej tzw. warm-up show, czyli koncert poprzedzający występ na festiwalu!

Zaledwie kilkaset osób będzie miało szansę zobaczyć grupę The Killers w warunkach klubowych i premierowo usłyszeć utwory z nadchodzącego albumu „Battle Born”, w tym zaprezentowany kilka godzin temu singiel „Runaways”. Dzień później, 11 sierpnia The Killers zagrają już dla wielotysięcznej publiczności zgromadzonej pod Main Stage krakowskiego Coke Live Music Festival!

Dla The Killers, piątkowy koncert będzie pierwszym europejskim występem od ponad roku i oficjalnym startem zaplanowanej na wiele miesięcy trasy po całym świecie. Bilety w cenie 150 złotych trafią do sprzedaży jutro o godzinie 11:00. Będą one dostępne jedynie dla posiadaczy karnetów i biletów jednodniowych na Coke Live Music Festival.

Wczoraj The Killers zaprezentowali pierwszy singiel z zapowiedzianego na 17 września albumu „Battle Born”. Piosenka „Runaways” przypomina The Killers z czasów „Sam’s Town”, ale ciężko wyciągać wnioski na podstawie tylko jednego z 15 utworów, jakie znajdą się na czwartym albumie Amerykanów. Wśród producentów płyty znaleźli się m.in.:  Stuart Price, pracujący z The Killers nad poprzednim albumem oraz Daniel Lanois, który zasłynął współpracą z U2 przy „The Joshua Tree” i „Achtung Baby”.


Polecane

Share This