Spędź Walentynki z The Beatles!


2013.01.24

opublikował:

Spędź Walentynki z The Beatles!

The Bootleg Beatles, najsłynniejszy zespół grający muzykę legendarnej czwórki z Liverpoolu, wystąpi w Warszawie z nowym show „And I Love Her”. Największe miłosne przeboje jak „Yesterday”, „Girl”, „Something”, „Michelle” i oczywiście „And I Love Her”  zabrzmią w walentynkowy wieczór w Sali Kongresowej. Na pierwszych pięćdziesięciu fanów zespołu, którzy kupią dwa bilety w kasie Eventim (dawna kasa ZASP) w dniu 25 stycznia czeka słodka walentynkowa niespodzianka!

The Beatles są jednym z najbardziej znanych i cenionych zespołów świata – prawie każdy ich utwór stawał się przebojem, który szturmem podbijał brytyjskie i światowe listy przebojów. Tak jest do dziś, ponieważ ich muzyka stała się już klasyką, a do twórczości The Beatles nawiązuje niejeden zespół. Melodyjne, wpadające w ucho, ale też nowatorskie przeboje są gwarancją dobrej zabawy, dlatego każdy koncert formacji The Bootleg Beatles to sukces. Światowej sławy cover band, który występował na prestiżowym Glastonbury Festival i zapełniał do ostatniego miejsca obiekty takie jak słynna londyńska Wembley Arena, wystąpi w Polsce po raz pierwszy. Imprezę w Warszawie poprowadzi uznany popularyzator muzyki The Beatles – dziennikarz Piotr Metz.

Dla pierwszych pięćdziesięciu fanów The Beatles organizatorzy koncertu przygotowali niespodziankę – w dniu 25 stycznia w kasie Eventim przy Al. Jerozolimskich 25 w Warszawie (dawna kasa ZASP) do zakupionych dwóch biletów na koncert dołączony zostanie słodki walentynkowy prezent.

Początek koncertu 14 lutego 2013 roku w Sali Kongresowej o godz. 20:00.

Bilety w cenie od 60 zł do 250 zł (VIP) brutto (w tym 8% VAT) dostępne są w sprzedaży ogólnopolskiej:Organizatorem pierwszego koncertu The Bootleg Beatles w Polsce jest agencja marketingu muzycznego STX JAMBOREE.

Polecane

Share This