Spektakularna obsada ścieżki dźwiękowej do „Creeda II”


2018.11.13

opublikował:

Spektakularna obsada ścieżki dźwiękowej do „Creeda II”

foto: mat. pras.

Jeśli współprodukowana przez Kendricka Lamara ścieżka dźwiękowa towarzysząca marvelowskiej „Czarnej Panterze” wydawała Wam się pewniakiem do miana soundtracku rocku, to właśnie wyrosła jej mocna konkurencja. Na horyzoncie widać już „Creed II” i mocarnie zapowiadający się soundtrack, nad którym pracują Mike WiLL Made-It, Lugwig Göransson, Jen Malone i Fam Rothstein.

W utworach towarzyszących bezpośredniej kontynuacji „Creeda: Narodzin legendy” z 2015 roku usłyszymy plejadę znakomitości. Kendrick Lamar, J. Cole, Nas, Bon Iver, Vince Staples, Lil Wayne, Nicki Minaj, Tessa Thompson, Rick Ross – to tylko część artystów, których usłyszymy na płycie. Mike WiLL Made-It obiecuje „rzadkie współprace, głośne miksy, nowe flow, świeże melodie” i wiele innych atrakcji. Spektakularną tracklistę wydawnictwa znajdziecie poniżej. Wydawnictwo promuje singiel „Kill Em With Success”, w którym pojawiają się 2 Chainz, Schoolboy Q oraz Eearz.

Polska premiera „Creed II” zaplanowana jest na 23 listopada 2018. Tego samego dnia w sieci pojawi się soundtrack. W rolach głównych ponownie Michael B. Jordan, Sylvester Stallone i Tessa Thompson. Za reżyserię odpowiada Steven Caple Jr.

Polecane

Share This