Spektakularna przemiana Adele


2020.08.03

opublikował:

Spektakularna przemiana Adele

Fani Adele od kilku miesięcy obserwują niesamowitą metamorfozę swojej idolki. Słynna wokalistka schudła kilkadziesiąt kilogramów, a przy okazji najnowszego posta na Instagramie, fani mogli się przekonać, że zmieniła także wizerunek. Na zdjęciu opublikowanym przy okazji premiery najnowszego klipu Beyonce, Adele na długie kręcone włosy i wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas. Fani w komentarzach pod postem nie kryli zdziwienia i pytali artystkę czy to na pewno ona:-)

Sam post Adele był ukłonem w kierunku Beyonce. Artystka napisała:

– Dziękuje Królowo, że zawsze sprawiasz, że dzięki twojej sztuce czujemy się kochani.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Thank you Queen for always making us all feel so loved through your art ♥️♥️

Post udostępniony przez Adele (@adele)

SPRAWDŹ TAKŻE: Adele wspomina ofiary tragicznego pożaru w Londynie

Post Adele ma związek z premierą klipu do utworu „AlreadyBeyonce.

Trochę obawialiśmy się, że nie mając dostępu do Disney+ nie będziemy mogli cieszyć się nową płytą Beyonce. O ile jednak wizualną część „Lion King: The Gift” zobaczą jedynie abonenci niedostępnego póki co w Polsce serwisu streamingowego Disneya, o tyle wersja audio zawitała do wszystkich popularnych platform streamingowych.

Wokalistka promuje nowy album teledyskiem do piosenki „Already”, w której gościnnie wsparli ją Shatta Wale oraz grupa Major Lazer. Na całej płycie gości jest oczywiście więcej. Na liście zaproszonych znaleźli się m.in. JAY-Z, Childish Gambino, Pharrell, WizKid, 070 Shake i inni.

Polecane


Share This