Spektakularny występ Rihanny na Super Bowl


2023.02.13

opublikował:

Spektakularny występ Rihanny na Super Bowl

fot. kadr z wideo

Po miesiącach oczekiwań Rihanna wystąpiła w przerwie Super Bowl. Wokalistka rozpoczęła występ, kładąc rękę na zaokrąglonym brzuchu, czym zasugerowała fanom, że spodziewa się drugiego dziecka. Po zakończeniu koncertu przedstawiciele artystki potwierdzili tę informację.

Co działo się na scenie? Artystka przywitała się z widzami i publicznością, unosząc się na przezroczystej platformie, potem obserwowaliśmy rozbudowaną choreografię w wykonaniu kilkudziesięciorga tancerzy, pokaz fajerwerków, a na końcu gwiazda wróciła na „latającą” platformę. Koncert otworzyło „Bitch Better Have My Money”, później dostaliśmy medley uwzględniający m.in. „Where Have You Been”, “Only Girl (In the World)”, “We Found Love”, “Rude Boy”, “Work”, “Wild Thoughts”, “Pour It Up”, “Umbrella” czy “Diamonds”.

Co działo się na boisku? Kansas City Chiefs pokonali faworyzowanych Filadelfia Eagles 38:35. Tym samym Drake’owi wszedł „psychotyczny” jak sam go określił zakład i raper stawiając 965 tys. dolarów zgarnął ponad 3,5 mln.

NFL nie za bardzo chce, byście oglądali występ poza platformą YouTube, dlatego chcąc go odtworzyć, musicie w poniższym okienku kliknąć „watch on YouTube”.

Polecane

Share This