Spotkaj się z muzykami Luxtorpedy

Zespół spotka się z fanami przed jutrzejszym koncertem we Wrocławiu.


2012.02.08

opublikował:

Spotkaj się z muzykami Luxtorpedy

8 lutego we wrocławskim klubie Alibi wystąpi Luxtorpeda! Tego samego dnia o godzinie 17.00 zespół spotka się z fanami w salonie Media Markt. Muzycy podpiszą płyty, odpowiedzą na pytania zainteresowanych, będzie również możliwość zrobienia zdjęcia ze swoimi idolami! Wieczorem zespół zagra utwory z pierwszej płyty i z pewnością zaprezentuje kilka kawałków z nadchodzącego nowego krążka „Robaki”, którego premiera odbędzie się 9 maja tego roku.

W ubiegłym tygodniu ogłoszono skład Sonisphere Festival, na którym headlinerem będzie Metallica. Przed legendą wystąpi również Luxtorpeda. Na oficjalnej stronie zespołu czytamy:

„Gramy razem z Metallicą na Sonisphere!!! To ogromne wyróżnienie jakie nas spotkało po zaledwie kilku miesiącach działalności. Obok Metallicy zagrają Black Label Society i Gojira. Z Polski obok Luxów potwierdziły swój udział Acid Drinkers i Hunter. Liczymy, że polskie kapele zagrają coś wspólnie! Stay Rock!”. Jesteśmy ciekawi czy polska część festiwalowego składu połączy siły. 

Zanim jednak Luxy zagrają przed grupą Metallica dadzą koncert we Wrocławiu, a 9 marca w warszawskiej Stodole wraz z zespołami MECH i Tank nagrają swoje koncertowe DVD! Zapraszamy!

KUP BILET NA KONCERT W STODOLE:

Spotkaj się z muzykami Luxtorpedy!

8 lutego, godz. 17.00

Media Markt

pl. Dominikański 3

Wrocław

Polecane