Sprawdź promomix Nekromera


2013.03.17

opublikował:

Sprawdź promomix Nekromera

Śląska death metalowo hardcore`owa formacja Nekromer oficjalnie zasiliła szeregi  RPS Enterteyment. Album „Pray For Enemies” ukaże się 6 kwietnia nakładem RPS Enterteyment. Dziś prezentujemy oficjalny promomix płyty.

Na debiutanckiej płycie Nekromera znajdzie się dziewięć utworów, które promowane są stworzonymi już wcześniej teledyskami do tytułowego utworu „Pray For Enemies” oraz „Hate”. Zespół Nekromer udostępnił słuchaczom miażdżący, ponad ośmiominutowy promomix nadchodzącego albumu „Pray For Enemies”. Stanowi on przekrój materiału, który znajdzie się na na płycie. Promomix to przedsmak albumu i dawka intensywnej muzyki na zawodowym poziomie.

NEKROMER – Promomix Pray For Enemies 2013 [RPS Enterteyment]

Już 6 kwietnia album wejdzie do sklepów, co jest gratką dla fanów ciężkiego grania z czarnym charakterem. Nad wszelkimi kwestiami dotyczącymi wydania owego materiału czuwa sam Rychu Peja i jego wydawnictwo RPS Enterteyment. – Album „Pray For Enemies”, to do bólu szczery, wychodzący prosto z nas materiał. Jest on materializacją pasji, emocji i autentycznych uczuć… Dawka miazgi w metalowym wydaniu skopie dupsko wszystkim otwartym słuchaczom w tym kraju! – mówi Michał „Hellfield” Kacprzak, wokalista i gitarzysta Nekromer. –  Fizyczną formę całości serwuje RPS Enterteyment, co daje nam pewność tego, że to co robimy zostanie podane słuchaczom w najwyżej jakości.

RPS Enterteyment to przede wszystkim, ale nie tylko hip-hop – mówi Rychu Peja. – W ubiegłym roku wydaliśmy płytę rapcore`owej formacji ludwik, teraz idziemy o krok dalej. Nekromer to prawdziwa miazga. Mamy otwarte głowy, RPS Enterteyment powstał po to, by promować wartościowych artystów bez względu na to, jaki rodzaj muzyki grają. 6 kwietnia ukaże się „Pray For Enemies” i jestem przekonany, że to wydawnictwo zainteresuje nie tylko entuzjastów mocnych brzmień  – dodaje.

Polecane

Share This