Sprawdź „Strach”, nowy singiel VNM-a


2019.03.17

opublikował:

Sprawdź „Strach”, nowy singiel VNM-a

„Strach”, to drugi po „Tomku” singiel zapowiadający album “Czuz Tu Daj Najs”. Wydawnictwo jest już dostępne w przedsprzedaży, jego premierę zaplanowano na 29 marca. Poznaliśmy już tracklistę, producentów i gości. Na CTDN obok Tomsona, którego słyszymy w nowym singlu, pojawią się Kaja Paschalska, Rzeźnik i Vito.

 

Umysł VNM-a przez ostatnie półtora roku zmienił się na tyle, że on sam po raz pierwszy w życiu poczuł potrzebę spotkania się po kolei z najbliższymi mu ludźmi w celu objaśnienia im, za pomocą monologu, co się z nim dokładnie stało. Ów monolog każdorazowo trwał niemal godzinę więc po którymś razie raper postanowił podzielić się zmianami jakie zaszły w jego życiu z wszystkimi bez wyjątku. CTDN to konceptualny album, na którym VNM wygłasza przyjacielowi przejrzysty, w większości terapeutyczny dla samego autora monolog o swojej przemianie w detalach okraszonych często bolesną dla niego szczerością. Akcja ma miejsce w restauracji, przyjacielem jest słuchacz – czytamy w opisie płyty na stronie dystrybutora.

Tracklista:

1. Tomek ft. Tomson
2. Lub mnie, lub nie feat. Rzeźnik
3. Fosa ft. Kaja Paschalska
4. control freeK
5. Strach
6. Re-analiza
7. KATHARSIS
8. Kim ft. Vito
9. Wybór
10. Było warto
11. Ty
12. Ona

– Zamawiając preorder znajdziecie na płycie również „Linie II”, parę dodatkowych plików audio oraz fizyczną niespodziankę. Preordery zostaną wysłane 27 marca – deklaruje DeNekstBest.

Polecane

Share This