Sprawdź utwór Buczera z Lil Waynem


2012.04.15

opublikował:

Sprawdź utwór Buczera z Lil Waynem

Buczer, raper związany z wytwórnią RPS Enterteyment, przygotował prawdziwy hit! Został zaproszony przez Lil Wayne`a oraz Marka Battles`a do pierwszego, oficjalnego remiksu kawałka „Creeper”

„Creeper” to singiel z nadchodzącego mixtape`u Marka Battles`a „Walking distance”, który będzie wydany przez Young Money Entertainment. Buczer jest pierwszym artystą z Polski, który został zaproszony przez YMCMB do współpracy oraz  jednym z nielicznych w Europie, którzy nagrają utwór z Lil Waynem. Raper jest też pierwszym, który został zaproszony do remiksu kawałka z nadchodzącego mixtape`u Marka Battles`a.

Sylwetka Lil Wayne`a nie wymaga szerszego przedstawienia, to jeden z najpopularniejszych raperów na świecie, współpracował m.in. z Eminemem, Jayem-Z czy Busta Rhymes. Słuchacze, którzy śledzą karierę Buczera, znają także Marka Battles`a, reprezentanta Young Money Entertainment. Artyści wystąpili wspólnie na tytułowym kawałku z płyty Buczera, „2 Oblicza”. Raperzy byli bardzo zadowoleni ze współpracy i do przewidzenia był następny krok ze strony Marka Battles`a. To on zaprezentował kawałki Buczera w swojej wytwórni, Lil Wayne docenił twórczość polskiego artysty i tak powstała propozycja współpracy.

Amerykańscy raperzy zaprosili Buczera, 30 marca zostało przesłane oficjalne potwierdzenie. W tej chwili trwają prace nad bitem, jak tylko artyści będą gotowi, kawałek ukaże się pod banderą YMCMB.

 – Nie jest to moja pierwsza kolaboracja z raperami zza oceanu – mówi Buczer. –  pracowałem już z Loud Mouf Ent, Teflonem, Troy`cem Sayles czy Markiem Battles`em we wcześniej wspomnianym kawałku, ale track z Lil Wayne`m to niewątpliwie mój największy dotychczasowy sukces oraz dowód na to, że ciężka praca, talent oraz wiara w marzenia potrafią zdziałać cuda. Nie przestanę zaskakiwać, zostałem zauważony oraz doceniony w USA, czas pokaże jakie będą moje następne kroki. Sięgam po najlepsze – dodaje raper.

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć płyta „2 Oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”. Muzyk najbardziej kojarzony jest z formacją PTP (Północny Toruń Projekt).

Polecane

Share This