Stadionowe koncerty Dawida Podsiało ponownie przeniesione. W sieci kolejny materiał z koncertu na Narodowym


2021.04.21

opublikował:

Stadionowe koncerty Dawida Podsiało ponownie przeniesione. W sieci kolejny materiał z koncertu na Narodowym

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

– To wykonanie utworu „No” z debiutanckiej płyty Dawida zostało nagrane podczas koncertu na PGE Narodowym 28.09.2019 roku. W czerwcu 2020 mieliśmy wrócić na Stadiony, żeby zagrać dla Was koncerty w Chorzowie, Gdańsku i Wrocławiu. Niestety wybuch epidemii i zakaz organizacji imprez masowych zmusiły nas do zmiany planów i przełożenia tych wyprzedanych już koncertów na 2021 rok.

Mimo naszych nadziei obecny stan rozwoju epidemii w naszym kraju nie daje szans na realizację koncertów w przełożonym terminie – miał to być czerwiec tego roku. Przekładamy koncerty na wrzesień 2021 roku, z realną nadzieją, że prognozy dotyczące powrotu wydarzeń z udziałem publiczności się potwierdzą.

Wszystkim, którzy byli na tamtym koncercie kończącym lato 2k19 w Warszawie, i tym którzy jeszcze nie mieli takiej szansy, a tak samo jak my tęsknią za muzyką na żywo, chcemy przypomnieć wyjątkową atmosferę takich wydarzeń.

Do zobaczenia już niebawem! – czytamy w opisie „No” na YouTube.

Wszystkie bilety na koncerty na stadionach w Gdańsku i Wrocławiu zostały wyprzedane.

W czerwcu do sprzedaży trafią ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie – największy koncert w dotychczasowej karierze Dawida, zaplanowany dla prawie 60 tysięcy osób.

Bilety na stadionowe koncerty Dawida w 2021 roku: http://www.ebilet.pl/podsiadlo​

Polecane

Share This