„Standard Premium” – hiphopowa bomba Kosiego i JWP/BC


2021.02.23

opublikował:

„Standard Premium” – hiphopowa bomba Kosiego i JWP/BC

fot. mat. pras.

Wszystko zostaje w rodzinie – tak można najkrócej skomentować nowy singiel Kosiego. W kawałku „Standard Premium” gościnnie pojawili się jego koledzy z JWP/BC, producentem numeru jest Falcon1.

„Standard Premium” jest kolejnym singlem zapowiadającym solowy krążek Kosiego „IS.OK”, który ukaże się nakładem Def Jamu. Członek legendarnego składu JWP, pomimo aktualnego stanu świata mówi „IS.OK”, co nie oznacza, że album, to łagodna i wesoła podróż. Raper dał się poznać fanom jako charyzmatyczny oraz gorzki obserwator rzeczywistości i takich klimatów spodziewać możemy się na albumie. Ta droga będzie ubarwiona wieloma pracami graficznymi Kosiego, który poza rapowym skillem jest także znany ze swojego artystycznego zacięcia. Jego prace dostępne będą w ramach fizycznego wydania, nie tylko w formie bookletu, a także dodatków, które dostaniecie jedynie w preorderze.

Po latach, niezliczonych gościnnych udziałów na trackach innych artystów, oraz projektów takich jak Blackbook czy Jetlagz, czas na album solowy. Premiera odbędzie się 16 kwietnia 2021 roku, ale już teraz można go zamówić w przedsprzedaży. Artysta oraz wydawca przygotowali kilka wariantów zawierających pocztówki, dripper, koszulkę, bluzę, kasetę, a nawet puzzle. Wydawnictwo możecie zamówić na tej stronie. Wkrótce powinniśmy poznać tracklistę i gości zaproszonych przez Kosiego do współpracy.

Sprawdź także: Kosi wita w swoim świecie. Pierwszy singiel z solowego albumu

Obóz JWP/BC jak zawsze jest bardzo aktywny. Obok Kosiego nad solówkami pracują też Siwers, Ero i Łajzol, wiosną ukaże się także kooperacyjny krążek Erosa i Głowy z PMM zatytułowany „ABCD”. Kilka dni temu w sieci pojawił się nowy promujący go singiel zatytułowany „Nie znam nut”. W kawałku gościnnie pojawił się Cywinsky.

Polecane

Share This