Stara szkoła rapu spotyka nową – Young Igi i Bober gośćmi Pokahontaz

Zobaczcie nowy klip zapowiadający "REnesans".


2019.06.24

opublikował:

Stara szkoła rapu spotyka nową – Young Igi i Bober gośćmi Pokahontaz

fot. Magdalena Salbert

Do sieci trafił ostatni zapowiedziany przed premierą „REnesansu” singiel Pokahontaz. Do współpracy przy nim Rahim i Fokus zaprosili przedstawicieli młodego rapowego pokolenia – Bobera i Young Igiego. Artyści połączyli siły w utworze „Burza mózgu”.

Premierowy numer wzbudził niemałe emocje fanów jeszcze przed premierą. Od momentu ogłoszenia tracklisty „REnesansu”, nie ustawały dyskusje na temat zaproszonych na płytę artystów. W „Burzy mózgu” obok Rahima i Fokusa zwrotki nawinęli: Bober – młody freestylowiec, który niedawno wydał debiutancką płytę pt. „Narcyz” oraz Young Igi – przedstawiciel nowych brzmień w rapie, cieszący się nadzwyczajną popularnością wśród młodych odbiorców.

Za produkcję teledysku do „Burzy mózgu” odpowiedzialna jest grupa filmowa Sky Piastowskie. Wideoklip w całości zrealizowano w Muzeum Śląskim w Katowicach. Koresponduje on z prezentowaną tam wystawą czasową pod nazwą „Zajawka. Śląski hip-hop 1993-2003”. Premierowy numer tak, jak i cały „REnesans” powstał na bicie Magiery.

Piąty album Pokahontaz trafi do oficjalnej sprzedaży już w najbliższy piątek.

Polecane