Start trasy Team Me już dziś


2012.10.18

opublikował:

Start trasy Team Me już dziś

Już dziś rozpocznie się polska część trasy norweskiej indie-popowej sensacji – grupy Team Me! Zespół wystąpi 18 października we Wrocławiu (Łykend), 19 października w Warszawie (Hydrozagadka) i 20 października w Poznaniu (Pod Minogą).

Zgodnie ze słowami bloggerów i dziennikarzy, norweska grupa Team Me była jednym z najlepszych debiutantów w roku 2011. W minionym roku zespół gościł na ważnych europejskich scenach (The Great Escape, Club NME, Berlin Independent Nights), swój muzyczny podbój Team Me rozpoczęli jednak od rodzimej Norwegii. Najpierw pojawili się w konkursie tamtejszego radia, później – zimą 2011 – nagrali Team Me EP.

Wspólne koncerty z The Wombats w Anglii, Europie kontynentalnej i Skandynawii pomogły im zdobyć pierwszych fanów. Debiutancki album, „To The Treetops!” powstał w Oslo w ciągu zaledwie pięciu tygodni i ukazał się w październiku 2011 roku w Norwegii i w marcu 2012 na świecie. To świetna płyta, która zebrała mnóstwo pozytywnych recenzji, a singlowe „Show Me” to jeden z najlepszych indie popowych kawałków ostatnich miesięcy!

Fani twórczości Sufjana Stevensa, Jonsiego, Patricka Wolfa, Mew czy Broken Social Scene z pewnością znajdą w twórczości Team Me mnóstwo przyjemności!

W roli supportów zobaczymy Karate Free Stylers w Warszawie i Oslo Kill City w Poznaniu.

Rozpiska godzinowa tych koncertów wygląda następująco:

19.10. Warszawa / Hydrozagadka

19:00 otwarcie drzwi

19:30 Karate Free Stylers

20:30 Team Me

20.10 Poznań / Pod Minogą

19:00 otwarcie drzwi

20:00 Oslo Kill City

21:00 Team Me

Polecane

Share This