Startuje Szczecin Rock Festival


2009.06.24

opublikował:

Startuje Szczecin Rock Festival

Dziś i jutro (24 i 25 czerwca), na stadionie Pogoni Szczecin im. Floriana Krygiera koncertować będą gwiazd światowego formatu oraz polscy artyści.

Dziś będzie można zobaczyć i usłyszeć takie zespoły jak Happysad, Coma i Hey. Gwiazdami wieczoru będą Brytyjczycy z zespołu Kaiser Chiefs i amerykańska formacja Limp Bizkit.

W czwartek, pojawią się doświadczeni muzycy z formacji Izrael, Lipali, Myslovitz. Później scena należeć będzie do Manic Street Preachers oraz Chrisa Cornella (Soundgarden, Audioslave).

Koncerty rozpoczynać będą się o g. 16.00. Każdy dzień otwierać będą mini-koncerty szczecińskich zespołów (kolejno) Devil Inside oraz sPiątkuNaSobotę. Obie formacje zwyciężyły w konkursie dla młodych rockowych zespołów szczecińskich, w którym nagrodą był właśnie występ na Szczecin Rock Festival.

Bilety na SRF dostępne są w sieciach TicketPro, Evetim, Infoludek.pl, Ticketonline.pl. Jednodniowe kosztują 79 (miejsca stojące) i 99 złotych (miejsca siedzące), a karnety dwudniowe 149 (miejsca stojące) i 179 PLN (miejsca siedzące). Karnety VIP kosztują 249 PLN. Bilety dostępne będą w dniu koncertu przy wejściu na stadion.

Wszystkie informacje o festiwalu na  www.szczecinfestival.com

Polecane

Share This