Steez zapowiada solowy materiał i międzynarodowe kooperacje PRO8L3Mu


2020.07.22

opublikował:

Steez zapowiada solowy materiał i międzynarodowe kooperacje PRO8L3Mu

fot. Gosia Herman

Steez to bezdyskusyjnie jeden z najlepszych polskich producentów, dlatego wieść o szykowanym przez niego solowym materiale należy uznać za elektryzującą. W autorskim programie Audiencja na antenie Newonce Radio artysta zdradził, że jeszcze w tym roku możemy spodziewać się jego krążka. – Nie usłyszymy na nim zbyt wielu gości albo wręcz nie będzie ani jednego. Dostaniemy za to sporo dopracowanych bitów funkcjonujących jako osobne całościdonosi Newonce.

Sprawdź też: PRO8L3M zapowiada nowy mixtape

Mieszkający od pewnego czasu w Stanach (choć obecnie przebywający w Polsce) producent zdradził, że w 2021 możemy spodziewać współpracy PRO8L3Mu z zagranicznymi artystami. Na szczegóły musimy jednak jeszcze poczekać.

Pandemia pokrzyżowała koncertowe plany PRO8L3Mu na ten rok. Grupa musiała odwołać współorganizowaną przez siebie plenerową trasę Block Party x Łomża. Zamiast niej ukaże się mixtape z kawałkami artystów zaangażowanych w trasę. Oskar i Steez liczą na to, że uda im się wrócić na scenę jesienią. Artyści mają zaplanowane koncerty promujące „Art Brut 2”.

Polecane

Share This