Stefski & Hutch akustycznie w Warszawie. Nowy singiel w sieci


2015.06.25

opublikował:

Stefski & Hutch akustycznie w Warszawie. Nowy singiel w sieci

27 czerwca akustycznym koncertem duetu Stefski & Hutch rozpocznie się cykl Scena Psa czy Suki. Występ odbędzie się w warszawskim klubie Pies czy Suka. Początek o 19.00 i… 22.00, bowiem artyści wystąpią tego dnia dwukrotnie.

Stefski i Hutch opublikowali pierwszy singiel zapowiadający debiutancką EP-kę. Piosenka będzie dostępna na platformach cyfrowych od 29 czerwca, już teraz można jej posłuchać na YouTube. EP-ka ma się ukazać jesienią.

Czas pomiędzy dwoma naszymi występami wypełnią nasze muzyczne inspiracje, czyli pop-rock-indie-folk-blues-soul-world music. Zapraszamy do Psa czy Suki, by wspólnie z nami celebrować narodziny zespołu Stefski & Hutch – zachęca Stephane Wlodarczyk, wokalista, kompozytor i autor piosenek.

W czasie koncertu w Psie Czy Suce dominować będą akustyczne gitary i wokale, bo jak twierdzą Stefski & Hutch w ich muzyce nie chodzi o technologie tylko o melodie, emocje i czynnik ludzki.

Stefski & Hutch o sobie: Zespół łączy muzykę alternatywną (indie-rock) i klasyczne piosenki rockowe z dziwnymi pomysłami różnego pochodzenia. Te muzyczne kombinacje zrodziły się wtedy gdy Stefski (Stephane Wlodarczyk), wokalista i autor-kompozytor piosenek poznał Hutcha (Tomka Bogackiego), gitarzystę, aranżera, dyrektora muzycznego i producenta. Powstało kilka piosenek. Po czym Stefski i Hutch wpadli na pomysł – całkiem fajny – by występować jako duet. „I” zamienili na „and” i powstał w Stefski & Hutch, w Warszawie, a dokładniej na Mokotowie. Mimo polskich korzeni, grupa z powodu francuskiego pochodzenia wokalisty stoi jedną nogą w Paryżu, gdzie powstała część piosenek.  Duet wybrał język angielski, by jak tłumaczy, każdy w Europie mógł zrozumieć jakie jest zawarte w jego muzyce przesłanie.

Polecane

Share This