Steve Hogarth już w tym tygodniu w Polsce


2009.06.16

opublikował:

Steve Hogarth już w tym tygodniu w Polsce

Po sukcesie trasy Happiness Is The Road, charyzmatyczny wokalista i leader zespołu Marillion – Steve Hogarth, powraca do Polski żeby zaprezentować swój unikalny i bardzo osobisty projekt H Natural.

Hogarth wydał w 1997 roku swój pierwszy solowy album pod pseudonimem `H` – Ice Cream Genius, wspólnie z keybordzistą zespołu Porcupine Tree Richardem Barbieri oraz muzykami Davem Gregorym i Clemem Burke z zespołu Blondie. Album ten obejmował wiele muzycznych stylów od melodyjnego popu do cięższego, bardziej kontemplacyjnego rocka progresywnego. Jego kolejnym solowym przedsięwzięciem był The H-Band, gdzie współpracował m.in. z gitarzystą Azizem Ibrahimem z zespołu Stone Roses, perkusistą Andym Gangadeenem z Massive Attack.

Jego najnowszy projekt to cykl kameralnych i intymnych koncertów H Natural. Artysta występuje w małych salach klubowych. W trakcie występów Hogarth nawiązuje bardzo bliski i intymny kontakt z publicznością, opowiada historie ze swojego życia i otwiera się przed swoim fanami. Muzyczną ilustracją tych spotkań stanowią utwory, które zmieniły jego życie. Wśród nich pojawią się jego własne kompozycje, utwory z repertuaru Marillion, jak też covery innych wykonawców – są to jego własne, solowe interpretacje utworów mi.n. autorstwa Leonarda Cohena czy Johna Lennona. Większość utworów zaaranżowana jest tylko na fortepian. Zapis jednego z takich występów można zobaczyć i usłyszeć, na wydanym na DVD koncercie z kościoła w Islington w Londynie, który ukazał się w 2008 roku jako „Naked In The Chapel”

W Polsce artysta przy fortepianie, w kameralnej atmosferze zaśpiewa utwory, które towarzyszą mu w ważnych dla niego chwilach…

STEVE HOGARTH/H Natural

19 czerwca 2009

Warszawa, Klub Palladium

start: 20:00

20 czerwca 2009

Kraków, Klub Rotunda

start: 19:00 – zmieniona godzina startu koncertu

Ceny biletów

miejsca siedzące (Warszawa, Kraków) : 120 zł (od 4 maja), 130 zł (w dniu koncertu)

miejsca stojące (tylko Warszawa): 100 zł (od 4 maja), 110 zł (w dniu koncertu)

Uwaga: ograniczona liczba biletów

Sprzedaż biletów w Krakowie: Bileterie Empik – Galeria Kazimierz i Empik MegaStore – Rynek Główny 4; oraz we wszystkich sklepach Media Markt i Saturn oraz w punktach sprzedaży sieci Eventim i Ticketpro

Sprzedaż biletów na terenie Warszawy: Bileterie EMPiK, Shortcut Traffic-Club (Warszawa) tel. (0-22) 692-14-30, eBilet tel 0 801 00 31 06, 602 704 671, 606 916 988, Kasa Eventim (dawniej Kasa ZASP) (0-22) 353 93 93, Kasy Teatralne CH Galeria Mokotów, oraz w sieci sklepów Media Markt i Saturn.

Sprzedaż ogólnopolska: Bileterie EMPiK, sieci sklepów Media Markt i Saturn oraz we wszystkich punktach sieci Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl), Ebilet (www.ebilet.pl) oraz za pośrednictwem www.goodmusic.com.pl i www.shortcut.pl.

Bilety kolekcjonerskie do kupienia tylko na stronie www.goodmusic.com.pl

Polecane

Share This