„Still D.R.E.” nie jest kawałkiem Dr. Dre? Snoop Dogg: „JAY-Z napisał całą tę pie****ną piosenkę”

"Napisał gówno Dre i moje i to było bezbłędne".


2020.08.01

opublikował:

„Still D.R.E.” nie jest kawałkiem Dr. Dre? Snoop Dogg: „JAY-Z napisał całą tę pie****ną piosenkę”

foto: mat. pras.

Mijają lata, a „Still D.R.E.” nadal pozostaje największym hitem Dr. Dre. Klip do pierwszego singla promującego album „2001” ma już ponad 770 mln wyświetleń na YouTube (sam kawałek i teledysk debiutowały w 1999 roku, ale dopiero w 2011 pojawiły się na oficjalnym kanale Dre). Okazuje się, że wbrew oficjalnym informacjom z creditsów, piosenka została w całości napisana przez JAYA-Z. Tak przynajmniej twierdzi Snoop Dogg, który pojawił się w „Still D.R.E.” gościnnie.

Dotychczas wiedzieliśmy, że JAY-Z jest współautorem utworu, pod jego tekstem podpisali się również Dre, Scott Storch i Mel-Man. Goszcząc w audycji The Breakfast Club na antenie Power 105.1 Snoop Dogg zdradził, że rzeczywistość wyglądała nieco inaczej.

On napisał gówno Dre i moje i to było bezbłędne. Napisał całą tę pieprzoną piosenkę. JAY-Z jest wspaniałym autorem. Pisze znakomite teksty dla siebie, więc teraz wyobraź sobie, że prosi go o to ktoś, kogo on naprawdę uwielbia. On kocha Dre i udowodnił to swoim długopisem. Jeśli cię ni kocham, nie mogę dla ciebie pisać – skomentował Snoop, dodając, że Hova napisał „Still D.R.E.” w pół godziny.

Sprawdź też: Beyonce i JAY-Z pozwani przez artystkę z Jamajki. „Czuję się artystycznie zgwałcona”

Polecane

Share This