Sting i Shaggy zagrają w Polskim Radiu

Muzycy zaśpiewają specjalnie dla słuchaczy Polskiego Radia.


2018.04.09

opublikował:

Sting i Shaggy zagrają w Polskim Radiu

foto: P. Tarasewicz

Już 15 kwietnia 2018 roku, na kilka dni przed występem dla Królowej Elżbiety, na muzycznej scenie Studia Koncertowego Polskiego Radia, wystąpi znakomity duet: Sting i Shaggy. Muzycy zaśpiewają dla słuchaczy Polskiego Radia, a wejściówki na koncert można otrzymać tylko na antenach radiowej Jedynki, Trójki i Czwórki oraz na portalu polskieradio.pl.

Niezwykłe wydarzenie muzyczne organizowane przez Polskie Radio będzie przedpremierowym koncertem Stinga i Shaggy`ego z utworami z płyty „44/876”. Zauroczeni karaibskimi dźwiękami muzycy wystąpią w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Gośćmi koncertu będą słuchacze radiowej Jedynki, Trójki i Czwórki, a także użytkownicy portalu, którzy szybko zareagują na to, co dziać się będzie na antenach i na portalu Polskiego Radia w dniach od 9 do 15 kwietnia 2018 roku.

Transmisji oraz retransmisji koncertu będzie można wysłuchać na antenach publicznego nadawcy.

Polskie Radio jest partnerem medialnym płyty „44/876”, która ukaże się 20 kwietnia 2018 roku. Po przedpremierowym, niedzielnym koncercie w Polskim Radiu, Sting i Shaggy wystąpią 21 kwietnia 2018 w Royal Albert Hall podczas uroczystego koncertu z okazji 92. urodzin Królowej Elżbiety II.

Polecane