StoproRap potwierdza zakontraktowanie ikony


2020.05.20

opublikował:

StoproRap potwierdza zakontraktowanie ikony

Po tym jak Eldo opublikował na Instagramie grafikę z logotypem StoproRap, uznaliśmy, że to właśnie wytwórnia przejęta niedawno przez Remika Łupickiego z MyMusic wyda jego nowy album. Teraz otrzymujemy oficjalne potwierdzenie tej informacji ze strony labelu.

Eldo – legenda polskiej sceny hip-hopowej – zasila szeregi wydawnictwa StoproRap! Jest to drugi, po DJ-u Decksie artysta, który dołącza do wytwórni – informuje wytwórnia.

Tak, jak zapowiadał właściciel StoproRap, Remigiusz Łupicki, label będzie dokładnie wybierać artystów, którzy znajdą się w strukturach wytwórni. Nie może być więc zaskoczeniem, że kolejnym wzmocnieniem wydawnictwa jest właśnie Eldo.

Warszawski raper na polskiej scenie hip-hopowej jest obecny od 1997 roku. Na początku swojej aktywności muzycznej Eldo był związany z grupą Grammatik, którą współtworzył. Po zawieszeniu działalności zespołu rozpoczął solową karierę. Efektem indywidualnych działań muzyka są świetne krążki. W bogatej dyskografii artysty są takie albumy, jak jak „27”, „Nie pytaj o nią”, czy „Zapiski z 1001 nocy”, które zostały wyróżnione złotymi płytami.

Projekt tego labelu to coś w co bardzo wierzę i cieszę się, że będę współtworzył to wydawnictwo – mówi o dołączeniu do StoproRap Eldo.

Pierwszym owocem współpracy StoproRap i warszawskiego rapera będzie album „Alfa”. Blisko, coraz bliżej – wypowiada się o premierze nowego krążka Eldo i podkreśla, że jest formalizowanych coraz więcej spraw związanych z „Alfą” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Polecane

Share This