StoproRap rekrutuje pierwszego gracza. To ikona sceny


2020.05.04

opublikował:

StoproRap rekrutuje pierwszego gracza. To ikona sceny

Pod koniec kwietnia dowiedzieliśmy się, że Remigiusz Łupicki aka Remik lub Remo, właściciel MyMusic, wszedł w posiadanie StoproRap. Zaprezentował swoją wizję wydawnictwa, które ma być „z prawdziwego zdarzenia”. Z kolei artyści mają dostawać pełne wsparcie – od marketingu i promocji, przez produkcję i merch, po publishing i dział koncertowy. Informował również, że niebawem ujawni pierwszego artystę wytwórni i dotrzymał słowa. Na profilu Instagramowym StoproRap oraz Dj Decksa pojawiła się informacja o dołączeniu legendarnego DJ’a do StoproRap.

Pierwszym artystą nowej „odsłony” StoproRap jest jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów w kraju – DJ Decks – możemy przeczytać w oświadczeniu.

SPRAWDŹ TAKŻE: Atrakcyjna fanka twerkuje dla DJ-a Khaleda, ale ten reaguje jak przykładny mąż

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Siemano 🙂 Małe info ze strony @stoprorap Zapraszam do śledzenia 👊🙂 Pierwszym artystą nowej “odsłony” StoproRap jest jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów w kraju – DJ Decks. Na polskiej scenie muzycznej Dj Decks działa od 1996 roku, a na jego mixtapach usłyszeliśmy już dziesiątki raperów. Warto podkreślić, że DJ Decks to nie tylko pierwszy muzyk w labelu, który niebawem wyda Mixtape 7, ale także ważna postać w kształtowaniu tworzącego się wydawnictwa. „Po rozmowach ze StoproRap mogę powiedzieć, że moja rola nie skończy się tylko na tworzeniu nowego materiału dla wytwórni. Moje zdanie będzie miało duży wpływ na wizerunek artystyczny wydawnictwa. Będę miał szczególny udział w konkursie na kontrakt dla debiutanta. Chciałbym żeby niemałe pieniądze które przeznaczyło StoproRap na rozwój młodego artysty poszły naprawdę w dobre ręce.” – zdradza muzyk Witamy Darka oficjalnie pod barwami StoproRap i wierzymy, że będzie to długa i owocna przygoda 💣

Post udostępniony przez Dj Decks (@djdecks)

Polecane


Share This