StorpoRap zawiesza premierę klipu Przemka Fergusona


2020.10.13

opublikował:

StorpoRap zawiesza premierę klipu Przemka Fergusona

Na instagramowym profilu StorproRap pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że Przemek Fergusona przeżywa obecnie gorszy okres w swoim życiu.

– Przede wszystkim – nasze słowa i decyzje wynikają z troski o Przemka Fergusona. Tworzymy przestrzeń do swobodnej działalności artystycznej, ale reagujemy, kiedyś ktoś ma gorszy okres w swoim życiu. To jest czas, w którym musimy wyrazić zaniepokojenie zachowaniem Przemka. Kolejne doniesienia, które do nas docierają, budzą nasz rosnący niepokój. Jesteśmy przekonani, że w obecnej sytuacji należy zweryfikować najbliższe plany wydawnicze, które nie sprzyjają artyście. Tym samym informujemy, że premiera jego klipu zostaje zawieszona. Tym razem zdecydowaliśmy się wyłączyć możliwość komentowania postów. W związku z tymi wydarzeniami publiczne wyrażanie opinii nie jest drogą do rozwiązania problemów. Nasza decyzja wynika z troski o jego karierę i rozwój. Wierzymy, ze przyjdzie czas, kiedy będziemy mogli kontynuować wspólne działania – czytamy w oświadczeniu.

SPRAWDŹ TAKŻE: „Bardzo długo nie wbijałem do rapgry, bo byłem ciągle wcięty jak dekolt Admy”

Przypomnijmy, że jest to reakcja, na publikację zdjęcia przedstawiające potwierdzenie przelewu na kwotę 4500 złotych od wytwórni. Wywołało one spore poruszenie w komentarzach na jego profilu na Instagramie rapera, a przy okazji zwróciło uwagę m.in. Filipka, który zadrwił nieco z Fergusona.

SPRAWDŹ TAKŻE: Przemek Ferguson pokazuje przelew od wytwórni. Filipek wyśmiewa, a zawodnik StoproRap odpowiada

 

View this post on Instagram

 

A post shared by StoproRap (@stoprorap) on

Polecane

Share This