Strachy Na Lachy w Palladium


2011.09.29

opublikował:

Strachy Na Lachy w Palladium

Gośćmi koncertu będą: Nerwowe Wakacje i Transsexdisco. Start o 19.

Bilety: 35 PLN w przedsprzedaży, 40 PLN w dniu koncertu. Z kartą ISIC – 25 PLN.

Do nabycia: kasy Palladium, kasy klubu Proxima, TicketStore, Eventim.

Będzie to początek trasy koncertowej z okazji 10-lecia SNL i oczywiście z okazji tego, że zaczyna się jesień, a fani nie lubią długo czekać na kolejny koncert.

Jak pisze Grabaż na stronie Strachów: „w połowie października 2011 roku ukaże się przekrojowe 16 piosenkowe CD – wydawnictwo Strachów – DEKADA, na której znajdzie się jedna premiera, znana wam z koncertów „Awangarda jazz i podziemie”……A od nowego roku zabieramy się za nową płytę…”

Strachy Na Lachy w Palladium

Start: godz. 19:

Support: Nerwowe Wakacje i Transsexdisco.

Bilety: 35 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu.

Strachy na Lachy (właściwie Międzymiastówka Muzykująca Grabaż i Strachy Na Lachy) – formacja stworzona przez Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego oraz Andrzeja „Kozaka” Kozakiewicza w 2002 roku.

Zespół na początku znany był jako Grabaż Ktoś Tam Jeszcze, jednak po ich pierwszym koncercie w Legnicy zespół zmienił nazwę na Grabaż i Strachy na Lachy i w składzie Grabaż, Kozak, Longin i Maniek ruszył w pierwszą trasę koncertową. Po niej do zespołu dołączyli Kuzyn oraz Anem, a sam zespół zmienił nazwę na Międzymiastówka Muzykująca Grabaż i Strachy na Lachy. Pod koniec 2003 roku ukazała się pierwsza płyta zespołu, Strachy na Lachy. Na początku września 2005 decyzją lidera z nazwy zostaje usunięte słowo Grabaż i zespół otrzymuje nazwę Strachy na Lachy.

Popularne newsy

Polecane

Share This