Straciliśmy ostatnia szansę na spotkanie z The Game’em?


2019.04.13

opublikował:

Straciliśmy ostatnia szansę na spotkanie z The Game’em?

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

The Game przyzwyczaił nas do tego, że przesuwa lub odwołuje koncerty. Polscy organizatorzy w przeszłości kilkukrotnie zmagali się ze zmianą planów artysty i jego kolejnych managementów. Ten rok nie był niestety wyjątkiem.

Zaplanowane pierwotnie na 21 i 22 maja koncerty Game’a we Wrocławiu i Poznaniu pierwotnie miały zostać przeniesione na maj. – Chcę skończyć album i przybyć do was z nową muzyką, na którą zasługujecie – tłumaczył powody przesunięcia tournee po Europie raper z Compton. Niestety, kilka godzin temu dowiedzieliśmy się, że majowe koncerty również się nie odbędą. Organizatorzy podzielili się tą informacją z fnami oświadczeniem, w którym czytamy:

The Game wraz ze swoim managementem podjął decyzję o odwołaniu całej europejskiej trasy, która miała zostać przeniesiona na maj. Przykro nam z powodu niedogodności i wydłużonego czasu oczekiwania na konkretne informacje, ale jest to sytuacja i decyzja zupełnie niezależna od nas, ponieważ sami czekaliśmy na te koncerty.

Bilety można zwracać w miejscu zakupu, a pieniądze za bilety zakupione na na stronie Knock Out Productions zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych na konto, z którego zostało opłacone zamówienie.

Tegoroczna wizyta The Game’a w Polsce miała być już ostatnią. Raper zapowiada, że po nagraniu nowego albumu „Born to Rap” prawdopodobnie zakończy karierę. Czy oznacza to, że straciliśmy ostatnią szansę na spotkanie z raperem? Tego póki co nie wiadomo.

Polecane

Share This