Strefa Jelenia – seria mocnych koncertów w Warszawie


2021.08.13

opublikował:

Strefa Jelenia – seria mocnych koncertów w Warszawie

fot. mat. pras.

Poznaliśmy sierpniowy line-up Strefy Jelenia. W najbliższym czasie w Warszawie wystąpią Adi Nowak, Guzior, Sobel, ReTo, Sarius, CatchUp oraz Hodak. Po pierwszych energetycznych koncertach, które w lipcu przyciągnęły rzesze fanów, Strefa Jelenia nie zwalnia tempa. Jägermeister zaprasza na kolejne koncerty czołówki rodzimej sceny rapowej i jeszcze bogatszy program wydarzeń towarzyszących.

Guzior, Adi Nowak, Sobel, ReTo, Sarius, CatchUp i Hodak to artyści, których fanom rapu nie trzeba przedstawiać, a których na pewno warto poznać na żywo, korzystając z okazji, jaką daje sierpniowy program Strefy Jelenia. Każdy z nich to inna, niezwykła osobowość. W sierpniu wszyscy zaprezentują się na tej samej scenie.

To możliwe w Strefie Jelenia, która w nowej miejscówce zmienia plan gry na koncertowo-imprezowej mapie wakacyjnej Warszawy. Od 16 lipca do 11 września, na prawym brzegu Wisły, przy Wale Miedzeszyńskim 379, marka Jägermeister zaprasza fanów sceny rapowej i nowej muzyki miejskiej do wyjątkowej przestrzeni plenerowej. Strefa Jelenia to sezonowa miejscówka działająca od czwartku do niedzieli w godzinach 18:00-4:00. Na publiczność czeka bogaty program koncertowy, niezawodny line-up afterowo-imprezowy, kreatywne warsztaty oraz wiele dodatkowych atrakcji.

Sierpniowe koncerty zainaugurował Kizo, w ostatnich dniach wystąpili tam również Jan-rapowanie i schafter. Ten weekend rozpocznie się dzisiejszym koncertem Adiego Nowaka. Jego znaki rozpoznawcze to niestandardowe brzmienia i dużo humoru. Adi zagra zarówno materiał z najnowszej płyty “Nienajseksowniejsze EP”, jak i wydawnictw “Vafle ryżowe” czy “Ćvir”, więc wszyscy fani na pewno znajdą coś dla siebie. Dzień później, w sobotę 14 sierpnia, po dwóch latach przerwy od koncertowania w Warszawie, na żywo wystąpi Guzior. Fani mogą liczyć zarówno na materiał z ostatniej płyty „Pleśń”, jak i klasyki takie jak „Płuca zlepione topami” czy „WIFI”.

W piątek, 20 sierpnia, na scenie Strefy Jelenia zagości Sobel. Kariera rozwijająca się w astronomicznym tempie i eksperymenty wokalne rapera to powód, dla którego warto przekonać się o sile jego fenomenu na żywo. Sobota, 21 sierpnia, to z kolei gratka dla fanów ReTo – niegdyś podopiecznego Borixona, członka chillwagonu, dla którego podbijanie listy OliS to nic nowego. Będzie to pierwszy po dłuższej przerwie koncert rapera w stolicy.

Finałowy weekend sierpnia w Strefie Jelenia to zdecydowanie godne uwagi muzyczne zakończenie wakacji w mieście. W piątek, 27 sierpnia, na scenie zagości Sarius. Na tym wyczekiwanym przez fanów koncercie należy spodziewać się hitów z “Antihype”, albumu, który pokrył się podwójną platyną oraz świeżego “Antihype 2”. Sobota, 28 sierpnia to wieczór, na który organizatorzy przewidzieli nie lada niespodziankę: CatchUp i Hodak na jednej scenie. Dwójka newcomerów, o których w ostatnim czasie jest coraz głośniej, wystąpi razem podczas wspólnego koncertu w Strefie Jelenia.

Hodak to młody raper, który coraz mocniej zyskuje serca i uwagę publiki oraz uznanie krytyków. Jego ”Moody Tapes, Volume One” to płyta ciesząca się rosnącą popularnością, a błyskotliwość i bezpretensjonalność stylu jest czymś, co wyróżnia go na scenie. Z kolei CatchUp, który właśnie w sierpniu wyda debiutancką płytę nakładem wytwórni 2020, to reprezentant stylu łączącego rap i wokal oraz nieszablonowego podejścia do produkcji muzycznej. Dostrzeżony przez czołowych graczy hiphopowej sceny (podwójny feat na “Jarmarku” Taco Hemingwaya, album PRO8L3M) oraz opiniotwórcze media muzyczne, zaprezentuje swój materiał w mocnej synchronizacji z premierą po raz pierwszy na żywo!

Strefa Jelenia to nie tylko koncerty. To mocny program imprezowy każdego weekendu (wejście FREE) i porcja wydarzeń towarzyszących. Po każdym koncercie szykujcie się na imprezy, na których zagra czołówka DJ-ów i DJ-ek rodzimej sceny.

Na uczestników koncertów czekają również kreatywne warsztaty z Agą The Tailor, I Like Chains oraz Full Of Merch. Strefa Jelenia to także strefa barowa i gastro. Na gości czeka Jäger Hour (22:30-23:30), a w barze Jägermeister każdy bilet wymieniany jest na drink powitalny.

Bilety w cenie 30 zł można kupić na tej stronie. W cenę biletu wliczony jest jeden drink powitalny.

13/08/2021 – Adi Nowak – Start koncertu: 20:00
14/08/2021 – Guzior – Start koncertu: 20:00
20/08/2021 – Sobel – Start koncertu: 20:00
21/08/2021 – ReTo – Start koncertu: 20:00
27/08/2021 – Sarius – Start koncertu: 20:00
28/08/2021 – CatchUp / Hodak – Start koncertu: 20:00

Polecane

Share This