Stuu też rapuje. Pierwszy singiel najpopularniejszego polskiego YouTubera


2019.08.17

opublikował:

Stuu też rapuje. Pierwszy singiel najpopularniejszego polskiego YouTubera

fot. mat. pras.

Stuu, najpopularniejszy polski YouTuber i influencer (jego kanał śledzi już ponad 4 mln użytkowników) postanowił spróbować swoich sił na rynku muzycznym. Jego debiutancki singiel „Best Life” z gościnnym udziałem Lexy jest już w sieci.

Utwór powstał we współpracy z przyjaciółką Stuu, Lexy Chaplin, której głos usłyszeć można w rapowanej części tego numer. Całość nie tworzy jednak, wbrew panującym trendom twórców internetowych, typowego trapowego brzmienia. To lekki pop z domieszką rapu, niczym rodem z USA. Udział Lexy w „Best Life”, jest także jej debiutem na kanale Stuarta.

Tekst utworu opowiada o tym, że nie ważne jest to co w życiu mamy, lecz to jak żyjemy, z kim dzielimy swoje życie i jakie mamy do niego podejście – wyjaśnia Stuu.

Teledysk zrealizowany został w wilii w podwarszawskich Chylicach, a jego koncepcja połączona jest ze startem nowego projektu Stuu na YouTube: Team X.

Projekt Team X tworzyć będzie sześciu influencerów: Stuart Stuu Burton, Lexy Chaplin, Marcin Dubiel, Julia Kostera i Kacper Błoński. Twórcy zamieszkają wspólnie w tzw. „Domu X”, willi pełnej kamer, skąd internauci będą mogli śledzić jak wygląda ich codzienne życie. Relacje z rezydencji nie ukazywane będą jednak na żywo a w formie zmontowanych video, pojawiających się na YouTube. Za realizację projektu odpowiada Spotlight Agency.

Polecane

Share This