Stwórz własną playlistę w TIDAL z happysad


2018.01.17

opublikował:

Stwórz własną playlistę w TIDAL z happysad

foto: mat. pras.

Czy można wyobrazić sobie styczeń bez Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Tysiące wolontariuszy w całej Polsce rozdających serduszka i zbierający datki do charakterystycznych puszek, wspaniałe koncerty największych polskich gwiazd i liczne licytacje, a wszystko dla dobra dzieci. Platforma TIDAL wspólnie z zespołem happysad również postanowili dołożyć cegiełkę i wystawili na aukcji specjalną ofertę.

Imienna playlista na platformie streamingowej TIDAL stworzona wspólnie z happysad podczas spotkania z zespołem, uczestniczenie w ich próbie i podwójna wejściówka na koncert. To wszystko można wylicytować klikając w ten link i wesprzeć tym samym bardzo ważny cel.

Zespół happysad na początku lutego rusza w trasę koncertową i odwiedzi 16 miast, w tym Warszawę, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Kielce. Grupa będzie promować na żywo swój siódmy album zatytułowany „Ciało obce”. Pomysł wystawienia na aukcję wspólnej playlisty z TIDAL bardzo spodobał się muzykom: – My do WOŚP-u i do fanów zawsze frontem i z otwartymi rękoma – mówi Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu, i dodaje:  – Cieszymy się, że mamy okazję poznać czyjeś upodobania bliżej i mamy nadzieję na stworzenie wyjątkowej składanki.

Polecane

Share This