Subculture – nowy label Johna O’Callaghana


2010.01.17

opublikował:

Subculture – nowy label Johna O’Callaghana

…w którym będą wydawane najlepsze produkcje z gatunku Trance i Tech-Trance.

Subculture to 26 label należący do rodziny Armada Music. Jest to idealny moment dla talentów tworzących muzykę Dance, którzy chcą zaistnieć na scenie dzięki rekomendacji DJ’a który zajął 24 pozycję w ostatnim rankingu DJ Mag Top 100 Poll.

 

Armada Music i John O’Callaghan współpracują nierozłącznie od 5 lat. Razem wydali wiele znakomitych singli oraz drugi album Johna „Never Fade Away”, który ukazał się w 2009 roku. Wybór Armady jako domu dla nowego labela wydaję się czymś zupełnie naturalnym. Jak przyznaje sam John: „Pracujemy obecnie razem. Armada zrobiła świetną robotę przy moim ostatnim albumie. Jestem perfekcjonistą w tym co robię, dlatego chcę pracować z najlepszymi. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z Armadą”.

Subculture to również nazwa radiowego show Johna, które istnieje już ponad 3 lata. W październiku 2009 ukazała się także kompilacja opatrzona nazwą „Subculture”. Nowy label jest połączeniem tych dwóch projektów, który ma promować najnowsze talenty muzyki Trance i Tech-Trance. Co miesiąc będzie się ukazywało nowe wydawnictwo sygnowane jakością Johna O’Callaghana.

 

Pierwszym wydawnictwem spod szyldu Subculture będzie singiel „Striker” Johna O’Callaghana, który ujrzy światło dzienne w drugiej połowie stycznia 2010 wraz z remiksem Ummeta Ozcana.

Polecane

Share This