Sugababes podnoszą poprzeczkę


2009.08.02

opublikował:

Sugababes podnoszą poprzeczkę

Niedawno cytowaliśmy dla Was wypowiedź członkini Sugababes, Keishy Buchanan, która stwierdziła, że na poprzednim krążku, „Catfights and Spotlights”, żadna z dziewczyn nie dała z siebie wszystkiego. Keisha podkreślała, że sytuacja ta szczególnie tyczyła się wystepów na żywo, które były często robione po prostu „na odwal”.

Wygląda jednak na to, że od zeszłego roku wiele się zmieniło. Planowany na 2009 r., nowy materiał, jak i towarzysząca mu promocja mają stać na o wiele bardziej profesjonalnym, dopracowanym poziomie. „Ćwiczymy z nowym choreografem, by dopracować taneczne ruchy”, zdradziła Keisha „Daily Star”. „Dobrze się czujemy z muzyką. Wszystko przychodzi nam rewelacyjnie. Nie mogę się doczekać, aż ludzie usłyszą nasz nowy album pod koniec tego roku.”

Pierwszym singlem promującym pełen krążek jest nagranie „Get Sexy” (produkcja to dzieło ludzi odpowiedzialnych m.in. za mega hit Flo Ridy, „Right Round”). „Scena z konfetti była bardzo zabawna, wszędzie je można było znaleźć. Naprawdę wszędzie”, dodała Buchanan odnośnie klipu do singlowego utworu.

Polecane

Share This