Suge Knight wycofał pozew przeciwko Chrisowi Brownowi


2017.10.27

opublikował:

Suge Knight wycofał pozew przeciwko Chrisowi Brownowi

foto: kadr z wideo

Suge Knight po ponad roku wycofał pozew przeciwko Chrisowi Brownowi. Początki sprawy sięgają 2014 roku i imprezy, która odbywała się przed galą MTV VMA w hollywoodzkim klubie 1-OAK. Gospodarzem wieczoru był Chris Brown i to właśnie jego Suge Knight obwiniał za zaniedbania związane z ochroną obiektu. W trakcie imprezy doszło do strzelaniny, w której były szef Death Row został siedmiokrotnie postrzelony.

Marion Knight nie tylko twierdził, że Brown nie dopilnował bezpieczeństwa, ale oskarżył wokalistę o sprowokowanie strzelaniny. – To znany wspólnik gangu – przekonywał po wszystkim.

TMZ.com, które poinformowało o wycofaniu pozwu, pisze również o „paskudnym liście”, który prawnicy Chrisa Browna wysłali Knightowi grożąc kontropozwem za bezpodstawne oskarżanie ich klienta.

Chris Brown nie jest jedyną osobą pozwaną przez Suge Knighta w sprawie strzelaniny. Zdaniem managera i biznesmena na jego życie mógł czyhać także Dr. Dre, który według wyliczeń Knighta jest mu winien około miliarda dolarów. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Polecane

Share This