Suja THS znowu się odpalił i naubliżał Kabe


2020.08.03

opublikował:

Suja THS znowu się odpalił i naubliżał Kabe

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Przypomnijmy, że we wrześniu 2019 roku Suja THS opublikował kilka filmów obrażających Księcia Kapotę.

„Jebać Księcia Kapotę i łaków o tym stylu”.

Raper wyśmiewał także numer Kapoty z Tede – “Biełyje nosy”. Po rozmowie telefonicznej obu panów, dowiedzieliśmy się jednak, że beefu nie będzie. Suja przeprosił Kapotę i stwierdził, że posty na facebooku publikował jak był nierzeźwy.

“Pokój” między Sują a Kapotę nie trwał długo. Suja ponownie zaczął obrażać Kapotę w sieci.

Diox mu pisze teksty

“Mordeczki Pisze do mnie ciągle czas ten Książę Kapota. To jest ten, któremu Diox pisze teksty. Próbuje mnie cały czas prowokować, że stoję pod blaszakiem. Mordo, kiedy ty nagrasz z Hemp Gru, JWP, z prawdziwymi raperami. Nigdy, bo jesteś disco-polowcem i nagrywasz z łobuzami i tego typu pedałami. A ode mnie to się kurwo odpierdol. Pozdrawiam” – mówi w jednym z filmów Suja.

„Ja nigdy nie stałem pod blaszakiem. Ale co może wiedzieć taka parówa, która całe życie biegała za Dioxem. Nawet jest na tym teledysku z dziewięćdziesiątego któregoś tam. Nawet jest tam troszkę chudszy. Jeszcze nie miał wtedy mordy jak Tatar dupę. Co taka kurwa może się do mnie pruć. I mówi tak: Ty się przestań pruć, przecież ja tylko chcę zarobić na muzyce mieszkanie. Czyli masz w chuju muzykę? Typowy kurwa discopolowiec” – słyszymy dalej.

W kolejnych odsłonach video padają kolejne obraźliwe słowa wobec Kapoty, jego matki i oskarżenie, że ten wraz z czterema kolegami pobił Suję.

SPRAWDŹ TAKŻE: StoproRap zmienia właściciela. Co dalej z Kabe?

Konflikt skończył się domniemanym pobiciem rapera. Tak czy inaczej sprawa przycichła. Ale spokój nie jest chyba tym, co Suja lubi najbardziej. Tym razem postanowił zaczepić Kabe, do którego skierował następujące słowa:

No to mówię wam kur*a, jest taki polski raper. (…) Ty Kabe, ty weź się pierdo**ij, kur*a, ty debilu, kur*wa ty. Kogo ty chcesz zrobić na to? Salut, kur*o.

Miejmy nadzieję, że Kabe uda, że nie usłyszał słów Suji i temat skończy się szybciej niż się zaczął.

 

Źródło: hhnigdystop.com

Polecane

Share This