Sumptuastic kończy pracę nad płytą


2009.08.20

opublikował:

Sumptuastic kończy pracę nad płytą

Zespół Sumptuastic właśnie zakończył prace nad najnowszym materiałem muzycznym. Autorzy takich przebojów jak „Kołysanka” czy „Za jeden uśmiech twój” po trzech latach przerwy postanowili powrócić z nowym albumem. Będzie to już czwarta płyta w dorobku zespołu, która jak mówią sami muzycy, ukaże ich dojrzalsze oblicze. Nad nowym albumem pracowali najdłużej, możemy zatem oczekiwać, że ich dzieło zaskoczy nawet najwierniejszych fanów.

Zespół Sumptuastic tworzy sześć osób : Andrzej Janusz, Joanna Iwanowska, Izabela Tarka, Marek Zając, Wojciech Szajwaj, Tomasz Bubieńczyk. Ich największym przebojem był utwór „Kołysanka” , który pozwolił im zdobyć rzeszę fanów i zaistnieć w masowej świadomości odbiorców. Z utworem „Za jeden uśmiech Twój” Sumptuastic wystąpił podczas Sopot Festival 2006, a rok później na tym samym festiwalu zaprezentowali się z piosenką „Opuszczony”. Single zespołu wielokrotnie gościły na szczytach list przebojów rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Jednocześnie artyści znajdują się w ścisłej krajowej czołówce pod względem ilości granych koncertów.

Czy kolejna produkcja zespołu Sumptuastic okaże się sukcesem i doczekamy się znowu przeboju na miarę „Kołysanki”? Dowiemy się już niebawem.

Polecane

Share This