Super MC – ostatnia część eliminacji


2011.06.17

opublikował:

Super MC – ostatnia część eliminacji

Już 21 czerwca w warszawskim klubie Butik będziemy mogli obejrzeć zmagania kolejnych młodych MC, którzy walczą o przepustkę do finału.

W finałowej szóstce znaleźli się już Solar, Bonez, Białas oraz Theodor. Zwycięzcy kolejnych części eliminacyjnych. W pierwszej części wzięło udział 8 uczestników i zostali oni zdominowani przez Solara, który zgodnie z wynikami głosowania na kanale ProstoTv na youtube.com został. Dwa tygodnie później dołączył do niego Bonez, który bezapelacyjnie pokonał pozostałych 11 uczestników i tym samym został zwycięzca 2 części. Białas oraz Theodor również nie pozostawili żadnych szans swoim przeciwnikom i tym samym znaleźli się w finale.

Jeszcze nie znamy zwycięzcy piątej części – głosowanie zakończy się w piątek 17 maja o godz. 15.00.

Zapraszamy do oceny zmagań uczestników 5 części eliminacyjnej.

Zwycięzca całej edycji zdobędzie tytuł najlepszego freestylera, zaproszenie na nadchodzący pod koniec 2011 roku album Dj‘a 600V, nagranie demo w Studio Otrabarwa oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Sponsora Głównego wydarzenia – XL Energy Drink.

Zatem bądźcie gotowi na duża dawkę tłustych bitów, mocnego freestylu i dobrych koncertów zaproszonych gości!

Host: Diox

Na gramofonach: Dj 600V

Kiedy: 21.06.

Otwarcie drzwi: godz. 20.00

Start konkursu: ok. godz. 22.00

Bilety: 5zł, Panie do 22.00 wchodzą za free!

Dodatkowo informujemy, że zamknęliśmy już listę uczestników wszystkich eliminacji Super Mc 2011. Jeśli ktoś z Was nie zdążył się zgłosić to zapraszamy do udziału w następnej edycji Super MC o której na pewno będziemy Was informować w niedalekiej przyszłości.

Szczegóły, zasady oraz regulamin konkursu na Facebooku.

Działania wspiera CGM.pl.

Polecane

Share This