Supergrupa Fe Fighters Dziś W Powiększeniu!


2009.06.09

opublikował:

Supergrupa Fe Fighters Dziś W Powiększeniu!

Przypominamy, że dziś – 9 czerwca – w klubie Powiększenie w Warszawie odbędzie się niezwykły koncert, z którego dochód w pełni przeznaczony jest na leczenie Pauliny Pruskiej.

Na koncercie zagrają: Kasia Nosowska, Tymon Tymański, Czesław Śpiewa, Ania Dąbrowska, Marcin Żabiełowicz, Pono, Jacek Lachowicz, Andrzej Izdebski i Wojtek Bubak.

Dołącz do Fe Fighters i pomóż nam przegonić Śmieciucha (Więcej informacji na blogu „Paula i Pan Śmieciuch” http://paulapruska.blogspot.com/)!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc Paulinie do klubu Powiększenie, ul. Nowy Świat 27, we wtorek 9 czerwca o godzinie 20.00. Dochód ze sprzedaży biletów w całości przeznaczony jest na leczenie Pauliny. Minimalny koszt biletu-cegiełki to 15 zł.

Więcej informacji na blogu „Paula i Pan Śmieciuch” http://paulapruska.blogspot.com/ 

Dodatkowe informacje:

Koncert jest częścią akcji pomocy dla Pauliny Pruskiej, u której kilka miesięcy temu zdiagnozowano niezwykle rzadki przypadek raka (mięsak pęcherzykowaty), występujący tylko u dzieci i młodych osób. W Polsce nie ma możliwości leczenia tej choroby. Jedyna szansa to kosztowna operacja w General Mass Hospital w Bostonie, którą wyznaczono na 9 czerwca 2009 r. Niestety, aby operacja odniosła skutek potrzebne jest dalsze leczenie, którego koszt wraz z operacją wynosi 250 tys. dolarów.

Paulina walczy o zdrowie z wielkim optymizmem. Założyła bloga http://paulapruska.blogspot.com/, na którym można obserwować jej zmagania. Pomaga też rodzina, bliżsi i dalsi znajomi. W ramach akcji pomocy odbędą się inne wydarzenia, m.in. charytatywna aukcja sztuki. O szczegółach będziemy informować na bieżąco (za pośrednictwem informacji prasowych).

Pomóc można również przelewając pieniądze na konto:

96 2130 0004 2001 0299 9993 0007

nr konta Fundacji Świętego Mikołaja

ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno

Należy dodać dopisek

„Na leczenie i rehabilitację Pauliny Pruskiej”

Polecane

Share This