Susan Boyle: nagram duet z Amber Stassi


2010.08.14

opublikował:

Susan Boyle: nagram duet z Amber Stassi

Bardzo chciałam komuś dać szansę, którą sama otrzymałam. Amber jest niesamowitą, utalentowaną kobietą i nie mogę się już doczekać naszego spotkania w studiu nagraniowym” – Susan Boyle

Susan Boyle ogłosiła nazwisko zwycięzcy w ogłoszonym przez siebie konkursie „Susan Search”, który spotka się z nią w studio, by nagrać duet na kolejną płytę Boyle „The Gift”.

Z tysięcy zgłoszeń Susan postanowiła wybrać Amber Stassi, sanitariuszkę ze Stanów Zjednoczonych, która już pod koniec miesiąca poleci do Londynu, by spotkać się z Susan w studiu nagraniowym.

Susan sama wczoraj zadzwoniła do szczęśliwej zwyciężczyni, by osobiście przekazać wieści zwyciężczyni i pogratulować jej nagrody. 

Amber Stassi, lat 33 mieszka w Brewerton, w stanie Nowy Jork, matka trójki dzieci. Na wieść o wygranej nie kryła wzruszenia, ale przede wszystkim zaskoczenia: „Nie mogę w to uwierzyć, właśnie rozmawiałam z samą Susan Boyle. Nie przyszło mi nawet do głowy, by śnić, że to właśnie ja wygram ten konkurs. Otrzymać taki dar od Susan, to dla mnie jak błogosławieństwo, idealnym byłoby się w przyszłości zrewanżować i móc uszczęśliwić kogoś w taki sposób, w jaki Susan uszczęśliwiła mnie. Nie zawsze było w moim życiu kolorowo. Żałuję, że nie ma ze mną teraz mojego ojca, byłby ze mnie na pewno bardzo dumny. Wiem jednak, że jest ze mną teraz duchem. Mam nadzieję, że to zdarzenie zapadnie w pamięć moim dzieciom, sprawi, że będę mogła zapewnić im lepsze życie.” 

Ambert Stassi czeka teraz podróż życia. Pierwszy przystanek – Londyn i spotkanie z Susan oraz producentem muzycznym Stevem Macem.

Konkurs Susan, odniósł największy sukces w historii kanału You Tube, co 6 min. napływało nowe zgłoszenie. Sam występ Susan na eliminacjach do programu „Mam Talent” oglądany był już ponad 500.000.000 razy.

Susan: „Nigdy nie sądziłam, że aż tyle osób zareaguje na mój apel. Chciałabym wszystkim gorąco podziękować za ich udział w konkursie. Było mi naprawdę trudno wybrać tę jedyna osobę. Świat kryje tyle utalentowanych osób. Mimo wszystko wykonanie Amber przemówiło do mnie najbardziej. Bardzo podobało mi się jej zgłoszenie wideo. Jest urocza i ma piękny głos„.

Zobacz zwycięskie nagranie Amber Stassi:

Polecane

Share This